banner80

Tayini Çıkan İl Müftüsü’nden Veda Ziyareti

Diyanet İşleri Başkanlığı’na Başkanlık Müşaviri olarak atanan Muğla İl Müftüsü Hasan Başiş, Yatağan Müftülüğü’ne veda ziyareti gerçekleştirdi.

Tayini Çıkan İl Müftüsü’nden Veda Ziyareti
 Yaklaşık 2.5 yıl önce atandığı Muğla Müftülüğü görevini yürütürken Diyanet İşleri Başkanlığı’na Başkanlık Müşaviri olarak atanan Hasan Başiş, Muğla’dan ayrılmadan ilçe müftülüklerini ziyaret ederek müftüler ve personellerle vedalaşıyor.

Bu kapsamda Yatağan’a gelerek İlçe Müftüsü Şahabettin Yılmaz ve Yatağan Müftülüğü personelleriyle vedalaştı.

Ziyaret sırasında konuşan Hasan Başiş, “2.5 yıllık Muğla Müftülüğü görevinden ayrılarak Ankara’daki yeni görevim olan Diyanet İşleri Başkanlığı Başkanlık Müşavirliği’ne atandım. Muğla’dan ayrılmadan önce çalışma arkadaşlarımızı ziyaret ederek onlarla vedalaşıyorum. 2.5 yıl içerisinde çok güzel günler geçirdim. Birlikte sohbetler düzenledik ve bu sohbetlere Yatağan’dan büyük bir katılımlar oluyordu. Bu nedenle Yatağan benim için önemliydi. Tüm çalışma arkadaşlarıma bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar diler, beraber görev yaptığımız süre içerisinde yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı kendilerini kutlarım” dedi.

Muğla İl Müftüsü Hasan Başiş’in Muğla’daki görevinden ayrılacak olmasının kendilerini üzdüğünü belirten İlçe Müftüsü Şahabettin Yılmaz, Başiş’e yeni görevinde başarılar diledi.

 

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2014, 19:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nahit dönmez
Nahit dönmez - 7 yıl Önce

Darısı ilçe müftüsünün başına

SIRADAKİ HABER

banner68