Tayini çıkan savcı ve hakim için veda yemeği

Yatağan Cumhuriyet Savcısı Muhammed Yıldız ve Hakim Abdurrahman Yalçın’ın tayinlerinin çıkması nedeniyle Yatağan adliyesi tarafından veda yemeği düzenlendi.

Tayini çıkan savcı ve hakim için veda yemeği
 Yatağan adliyesinde 3 yıldır görev yapan Cumhuriyet Savcısı Muhammed Yıldız’ın Adıyaman’a, 6 aydır görev yapan Hakim Abdurrahman Yalçın’ın ise Cizre’ye tayini çıkması nedeniyle Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Sosyal Tesislerinde veda yemeği düzenlendi.

Yemeğe, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Kavaklıdere Kaymakamı İbrahim Güneş, Yatağan Cumhuriyet Başsavcısı Arda Deveci, avukatlar, adliye personelleri ve aileleri katıldı.

Yemeğin ardından, Kaymakam Çiçek ve Başsavcı Deveci tarafından Muhammed Yıldız ve Abdurrahman Yalçın’a plaket ve hediye verildi.

Çiçek ve Deveci, tayini çıkan cumhuriyet savcısı ve hakime, Yatağan’daki hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar dilediler.

Yıldız ve Yalçın ise, kendileri için Yatağan’ın ayrı bir yere sahip olduğunu ve burada geçirdikleri zamanları, kurdukları dostlukları sürdüreceklerini söylediler.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2017, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96