Taylan Gururumuz Oldu

Taylan Gururumuz Oldu

Taylan Gururumuz Oldu

İlçemiz esnaflarından Ahmet Aydın'ın torunu olup Bucaspor'da üç yıldır futbol oynayan Taylan Antalyalı, Bucaspor ile 2 yıllık profesyonel sözleşme imzaladı.

Yatağan Termik Santrali'nde görevli iken 2009 yılında emekliye ayrılan Nami Antalyalı ve Zeliha Antalyalı çiftinin çocukları olan Taylan, Muğlaspor'da top koştururken Bucaspor'a transfer oldu ve aile İzmir'e yerleşti. Halen Yatağan'da oturan Taylan'ın dedesi Ahmet Aydın, dayısı Cavit Aydın ve yeğeni Ahmet Aydın ile gazetemize bilgi veren Taylan, çok mutlu olduğunu dili getirdi.

Bucasporlu Taylan Antalyalı, U15, U16 ve U17 Milli takımlarında defalarca forma giydi, Ay Yıldızlı formayla çok sayıda gol attı. Ukrayna'da düzenlenen turnuvada en iyi orta saha oyuncusu seçildi.

Taylan Antalyalı; “ilköğretim 5. sınıfa kadar Yatağan Cumhuriyet İlköğretim Okulu'nda okudum. Orta kısmını Muğla Emirbayazıt İlköğretim Okulu'nda okudum. Bu sırada Muğlaspor'da futbol oynadım. Bucaspor'a transfer olduğum için liseyi Buca Anadolu Lisesi'nde öğrenimimi sürdürüyorum. Bucaspor ile 2 yıllık profesyonel sözleşme imzaladım.  Çok mutluyum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68