Tehlike saçan baca onarılacak

Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü lojmanlarının kalorifer dairesine ait yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki baca yıkılmak üzere. Yatağan Kaya Köstepen Şehir Stadyumu ile bitişik olan kazan dairesinin yıkılmak üzere olan bacasından dökülen takoz tuğlalar sahada yürüyüş yapan vatandaşlarında tepkisine neden oldu.

Tehlike saçan baca onarılacak
 Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü lojmanlarının kalorifer dairesine ait yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki yıkılmak üzere olan bacası lojmana komşu olan şehir stadında yürüyüş yapan vatandaşların tepkisine neden oldu. Bacadan takoz tuğla parçalarının zaman zaman stada düştüğünü ve tehlike yarıttığını ileri süren vatandaşlar sorunun çözülmesini istedi. 
Yatağan Orman İşleme Müdürü Hakan Zeybek, lojmanlarında tamirat ve bakım çalışmalarına en kısa sürede başlanılacağını belirterek, “kış aylarının geride kalması ile birlikte havalarında ani ısınmasıyla takoz tuğla ile örülü olan kalorifer bacamız maalesef yıprandı. Artık kalorifer sistemleri de aktif olmadığı için burada gerekli bakım çalışmasını programımıza aldık ve en kısa sürede bu durumu düzelteceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2013, 19:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
ibram koca
ibram koca - 6 yıl Önce

yatağan bizim

SIRADAKİ HABER