TEHLİKE SAÇIYOR

Yatağan İnönü Bulvarı Blok Evler civarındaki kavşakta herhangi bir refüj veya ayırıcı levha olmaması tepkilere neden oldu. Kavşağa giriş ve çıkışların tehlike yarattığını iddia eden bazı vatandaşlar söz konusu kavşak üzerinde gereken düzenlemelerin yapılmasını talep ettiler.

TEHLİKE SAÇIYOR
 Yatağan İnönü Bulvarı Blok Evler civarındaki kavşağa giriş ve çıkışların tehlike yaratması vatandaşların tepkisine neden oldu. 

Bulvar üzerinde seyreden araçlar tarafından yoğun olarak kullanılan kavşakta herhangi bir refüj veya ayırıcı unsurun yer almadığını belirten vatandaşlar şikayetlerini; “İnönü Bulvarı üzerinde seyreden çok sayıda aracın yoğun olarak kullandığı Blok Evler Kavşağı'nda giriş ve çıkışlarda büyük problemler yaşanıyor. Yatağan yönünden gelen araçlar kavşağın her iki tarafını dönüş için kullanırken, durum Muğla yönünden gelen araçlar içinde aynı. Sık sık karşı yönlerden dönüş yapmak isteyen iki aracın burun buruna kaldığına şahit olunduğu gibi, daha büyük kaza riski de söz konusu. Yetkililerden kavşak üzerinde gerekli düzenlemelerin yapılmasını talep ediyoruz. İlk etapta kavşağa yapılacak olan bir orta refüjün soruna çözüm olacağını düşünüyoruz” ifadeleriyle dile getirdiler.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2013, 19:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Süreyya Karaçam
Süreyya Karaçam - 7 yıl Önce

inönü parkı tarafından karşı karşıya geçilen yeri de iptal ettiler. arabasıyla karşıdan karşıya geçmek isteyen köprünün altından dönmek zorunda kalıyor , motoruyla geçmek isteyen de ters yöndeki emniyet şeridine dalıyor.

muharrem ÇETİNKYA
muharrem ÇETİNKYA - 7 yıl Önce

Beyler yatağanda bu yoldan geçen HİÇ MÜLKİ AMİR YOK MUDUR YA DA YATAĞANDAN SORUMLU,CAVİT GAZETCİ KARDEŞİMİZMİDİR ŞİKAYETİM VAR CAVİT YOLU YAPTIR..