TEK BAÅžINA, YÜZLERCE KİÅžİYE İFTAR YEMEÄžİ VERDİ

TEK BAÅžINA, YÜZLERCE KİÅžİYE İFTAR YEMEÄžİ VERDİ

TEK BAÅžINA, YÜZLERCE KİÅžİYE İFTAR YEMEÄžİ VERDİ

İlçemiz Yeni Mahalle'den GELİ'den emekli Hasan Ali Mersin geçtiğimiz Çarşamba günü akşam tanıdık, dost ve yakınlarına iftar yemeği verdi, mevlidi şerif okuttu ve oğlu Uğur Mersin'i de kısa dönem askere uğurladı.

Müslüman âleminin en büyük değerlerinden Ramazan ayı bereketiyle geldi.  Ramazan ayının başlamasıyla birlikte yoksullara yardım yapılıyor. Varlıklı aileler vitre ve zekâtlarıyla yoksullara yardım elini uzatıyor, komşular birbirlerini yemeğe davet ediyor. Bu vesile ile halk arasında birlik, beraberlik ve dayanışma sağlanıyor.

İlçemiz Yeni Mahalle'den GELİ'den emekli Hasan Ali Mersin geçtiğimiz Çarşamba günü akşam tanıdık, dost ve yakınlarına iftar yemeği verdi. Çok sayıda vatandaşın katıldığı iftar yemeğinde mevlidi şerif okutuldu. Hasan Ali Mersin ayrıca Uğur Mersin'i de kısa dönem askere uğurladı.

Yemeğe katılanlar da; “Hasan Ali Mersin'e, bu örnek davranışından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bu gibi davranışlar; birlik, beraberlik ve sosyal dayanışma açısından çok önemli, Allah kabul etsin,  oğlu Uğur'a da hayırlı teskereler diliyoruz, çok güzel oldu” dediler...

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68