Tekin’den Barış Pınarı Harekatı’na katılan askerlere “Asker selamı”

Muğla Eczacılar Odası Başkanlığınca, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Fırat Nehri'nin doğusuna yönelik düzenlediği Barış Pınarı Harekatı'na destek olmak için lokma tatlısı dağıtıldı.

Tekin’den Barış Pınarı Harekatı’na katılan askerlere “Asker selamı”

Kurşunlu Cami Meydanında gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Muğla Eczacılar Odası Başkanı Serkan Tekin, harekatı sonuna kadar desteklediklerini söyledi.

Barış Pınarı Harekatı'nı desteklediklerini tüm dünyaya haykırdıklarını belirten Tekin, “Sınır ötesinde terörle mücadele veren bütün askerlerimizin en kısa zamanda muvaffak olup yurdumuza geri dönmesi ve hiç birinin burnunun dahi kanamadan orada muvaffak olması adına biz burada onlara desteğimizi haykırmak için bulunuyoruz. Onlar çocuğunu, ailesini, her şeyini burada bırakıp, canlarını feda edip sınır ötesinde mücadele veriyorlar. Bizler bu mücadeleyi sonuna kadar destekliyoruz. Desteklediğimizi tüm dünyaya haykırıyoruz. Aynı zamanda Fransa maçında futbolcularımızın tamamen manevi duygularla, onlara destek adına yapmış olduğu o asker selamını da yapıyorum. Onlara selam olsun, dualarımız onlarla beraber.” dedi.

Muğla Eczacı Odası Yönetim Kurulu tarafından düzenlenen programa; Muğla Valisi Esengül Civelek, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Muğla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kenan Topçu, İl Müftüsü İbrahim Öcüt, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, Menteşe İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Gürcan Özdilek, Menteşe İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz, MUTSO Başkanı Mustafa Ercan, Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kazım Alsan, emniyet mensupları, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68