Tepki Büyüyor!

Karaoğlanoğlu ve Cumhuriyet Caddesi üzerinde yapılan düzenlemelerin ardından cadde üzerinde meydana gelen daralmanın iki yönlü araç parkları nedeniyle sorun haline gelmesi tepki toplamaya devam ediyor. Konunun defalarca gündeme getirilmesine rağmen herhangi bir çözüm üretilmemesi seslerin yükselmesine neden oluyor.

Tepki Büyüyor!
 Yatağan Belediyesi tarafından muhtelif cadde ve sokaklar üzerinde yapılan düzenlemelerin ardından, Karaoğlanoğlu ve Cumhuriyet Caddesi üzerinde meydana gelen trafik sorunu tepki toplamaya devam ediyor.

Bilindiği üzere, söz konusu caddeler üzerindeki kaldırımların genişletilmesinin ardından, araç trafiğine ayrılan bölümde meydana gelen daralma, trafik sorunlarını da beraberinde getirmiş, çift yönlü araç parkları nedeniyle cadde üzerinde meydana gelen yoğun araç trafiğine tepki gösteren bazı vatandaşlar konuyu gazetemiz aracılığıyla defalarca gündeme getirmişlerdi.

Söz konusu haberlerin ardından bölgede yaşanan sorunun çözümü için hiçbir girişimde bulunulmaması seslerin yükselmesine neden olurken, gazetemize özellikle telefonla ulaşan vatandaşlar ; “Atatürk ve Cumhuriyet Caddesi üzerinde yaşanan trafik sorununa yıllardır etkili bir çözüm bulunamadığı gibi sorun giderek büyüyor. Aynı sorun Karaoğlanoğlu Caddesi ile Cumhuriyet Caddesi’nin onarımdan geçen bölümünde de yaşanmaya başladı. Soruna bire an önce çözüm bulunmasını istiyoruz” ifadelerini kullanıyorlar. 

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2013, 23:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
adam a
adam a - 7 yıl Önce

yapılanları şöyle özetliyorum. kaş yapayım derken göz çıktı. evet amaç kaş yapmaktı belki ama göz elden gitti.
şunu belirtmeliyim ki sizin gazeteciliğinizde iyiye doğru gidiş var. önceleri böyle sorunları dile getiren haberleri okumak mümkün olmuyordu. şimdilerde ufak ufak da olsa vatandaşın çektiği çilelere değinmeye başladınız. tebrik ederim.

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 7 yıl Önce

2,5 metre kaldirim 2 tarafli 5 metre eder,yol 7 metre yayalarda maşallah kaldırımdan yürümez memleketmde,arabayi nerden kullancaz,yatağanin içi maşallah tır parkı gibi her sokakta tır kamyon otobüs kim çözecek acaba?

Süreyya Karaçam
Süreyya Karaçam - 7 yıl Önce

yolları kasisle doldurdular , ova yolunda mı gidiyoruz şehir içinde mi belli değil.

gurbetci
gurbetci - 7 yıl Önce

caddeler paralı park olsun saati 5tl den bakalım kim park yapacak

hayalperest
hayalperest - 7 yıl Önce

Gazetelere yaptığımız hizmetler deyip ilan vermeye benzemez belediyecilik kusura bakmayın da festival yada deve güreşleri yapmak bu halka hizmet etmeye benzemez artık 2000 yılları yaşıyoruz ama yatağan her sene biraz daha geri gidiyor. Allahını severseniz yaptığınız yollara bir bakın eğer yapılanları seviyorsanız sizlerin bu milletle nasıl alay ediğinizi anlarsınız... Gerçi belediyede kan emen vampirler çok iken Tarcan Oğuz gibi gereksiz birisi varken bu işlerde belediyeninde hizmet anlayışı bu olur......

hakan kara
hakan kara - 7 yıl Önce

sayın h.haşmet ışık değerli bir insan.çok iyi biri.ancak belediye başkanlığı farklı bir meslek.iyi olmak yetmiyor.ne yazık ki yatağanda belediyenin iyi yönetilmediğini düşünüyorum.hizmetler yetersiz,yatağan büyük bir köy gibi sanki.

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68