Tesisleri Kılıçdaroğlu Açacak

Tesisleri Kılıçdaroğlu Açacak

Tesisleri Kılıçdaroğlu Açacak

Yeşilbağcılar Beldesi'nin yeni yerleşim yerine taşınması dolayı-sıyla Dağdibi ve TOKİ'de yapılan Belediye'ye ait tesislerin açılışını, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yapacağı öğrenildi.

CHP Muğla İl Başkanı Mustafa Öztürk, geçtiğimiz günlerde ilçe başkanları, İl Genel Meclis üyeleri ve CHP'li belediye başkanlarıyla birlikte Ankara'yı ziyaret ederek, CHP Genel Merkezi'nde Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.

Ziyarete, Yatağan'a bağlı Yeşilbağcılar Beldesi'nin CHP'li Belediye Başkanı Etraf Cicili de katıldı.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'ndan yaz sonunda beldede belediye tarafından yapılan tesislerin açılışına katılma sözü aldığını belirten Başkan Cicili; “beldemizde çok yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Yapılan çalışmalarla büyük aşama kaydettik ancak hala birçok eksiğimiz var. Åžu anda Dağdibi Mahallesi'ndeki mahalle arası yolların yapılması için gerekli çalışmaları yapıyoruz. İhaleyi önümüzdeki günlerde yaparak, yolları yaz sonuna kadar yetiştirmek hedefindeyiz. Sayın Genel Başkanımızın katılımıyla Belediye Binası, Sağlık Ocağı, TOKİ ve Dağdibi'ndeki parklar, Köy Meydanı, Mezarlık, Su Deposu ve diğer tesislerin açılışını yapacağız.

Çalışmalarımız tamamlandığında; yaz sonuna doğru güzel bir açılış yapmayı planlıyoruz. Geçtiğimiz günlerde yaptığımız Ankara ziyareti sırasında konuyu Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na da aktardım. Kendisi de açılışlara katılma sözü verdi” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96