Tımeless Coffee hizmete açıldı

Yatağan Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde tarihi doku verilerek düzenlenen Tımeless Coffee görkemli açılış töreni ile hizmete girdi.

Tımeless Coffee hizmete açıldı


Bekir Dağlı tarafından işletilen Tımeless Coffee’nin açılış törenine Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Esnaf Odası başkanı Mustafa Kuzu, Eczacılar Odası başkanı Serkan Tekin, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Belediye Başkanı Mustafa Toksöz yaptığı konuşmada; ‘Bu güzel iş yerini İlçemize kazandıran Bekir Dağlı kardeşimi kutluyorum. İlçemiz gelişiyor büyüyor. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksek Okulu 8 programda bin öğrenci ile eğitime başladı. Özellikle gençlerimiz için keyifli vakit geçirecekleri böyle mekânlara ihtiyaç vardı. Ben bu güzel iş yerinin İlçemize ve işletmecilerine hayırlı olmasını temenni ediyorum’ dedi.

Esnaf Odası başkanı Mustafa Kuzu’da yaptığı konuşmada şunları söyledi. ‘Bende bu güzel iş yerini açarak bir farkındalık yaratan işletmeci kardeşime kutluyorum. Yatağan’a bu gibi iş yerleri lazımdı. Yetkililerden Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksek Okulunun öğrenci sayısının ve program sayısının artırılmasını 4 yıllık 5 yıllık fakültelerin gelmesini talep ediyoruz. Yatağan’ın eski adı Ahiköy’dür Ahilik, doğruluk, dürüstlük, birlik, beraberlik, kardeşlik, dayanışma gibi güzel anlamlar Taşır. Bol kazançlar dileyerek bu güzel mekânın hayırlı olmasını diliyorum’.


 

Elif Ertan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68