Tıplı Öğrenciyi Yatağan Koop Taşıyacak

Çine Anadolu Öğretmen Lisesi’nde eğitim gören ve bu yıl ilk defa girdiği üniversite sınavlarında PAÜ Tıp Bölümü’nü kazanan Uğur Öztemiz adlı Yatağanlı öğrencinin ulaşım masraflarını Yatağan Koop üstlendi. Kooperatif Başkanı Tugay Yaka; “Kooperatifimiz gelecek vaat eden öğrencilerimizin yanında. Tıp bölümünü kazanarak gururumuz olan Uğur’u tebrik ediyoruz” dedi.

Tıplı Öğrenciyi Yatağan Koop Taşıyacak
 Bu yıl ilk defa girdiği üniversite sınavlarında Pamukkale Üniversitesi Tıp Bölümü’nü kazanan Uğur Öztemiz adlı Yatağanlı öğrencinin 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılı içindeki ulaşım masraflarını halk arasında Yatağan Koop. olarak bilinen Ege Bölgesi’nin en büyük taşıma kooperatiflerinden S.S. 20 Nolu Yatağan Midibüs ve Otobüsçüler Motorlu Taşıtlar Kooperatifi üstlendi.

Uğur Öztemiz adlı öğrencinin Çine Anadolu Öğretmen Lisesi’nde eğitim gördüğü ve 467.864 puanla Pamukkale Üniversitesi Tıp Bölümü’nü ilk yılında kazandığı öğrenilirken, Kooperatif Başkanı Tugay Yaka; “S.S. 20 Nolu Yatağan Midibüs ve Otobüsçüler Motorlu Taşıtlar Kooperatifi olarak Ege Bölgesi’nin en büyük yolcu taşıma kooperatiflerinden biri haline geldik. Bunda Yatağan’ın ve Yatağanlıların büyük katkısı var.

Kooperatifimiz kendi görev alanının yanı sıra, eğitimin ve gelecek vaat eden öğrencilerimizin öneminin de farkında.

Uğur Öztemiz adlı Yatağanlı öğrencinin Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni eğitim gördüğü lisede en yüksek puanı alan öğrenci olarak kazandığını öğrendik.

Bilindiği üzere, Kooperatifimizin Muğla dışındaki pek çok ile seferleri olduğu gibi Denizli’ye de seferleri var. Başarılı öğrencimize 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı içinde Denizli-Yatağan arası ulaşımını ücretsiz sağlamayı teklif ettik.

Kendisi 1 yıl boyunca bu imkandan faydalanacak. Onunla ve Yatağan’ın adını duyuran bütün öğrencilerimizle gurur duyuyoruz” dedi.

Ayrıca başarısını düzenli çalışmaya borçlu olduğunu dile getiren Uğur Öztemiz ise; “Zor bir süreçten geçtik. Sıkıntılı bir hazırlık sürecinin ardından istediğim bölümü kazandığım için mutluyum. Yatağan Koop’a ve hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak her zaman yanımda olan aileme, öğretmenlerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2013, 19:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
ayşen
ayşen - 7 yıl Önce

sizede bu yakışır alah daha çokversin

emredere
emredere - 6 yıl Önce

meraba ben emredere hayırlı olsun tüm yatağan arkandayız

ozanarslan
ozanarslan - 6 yıl Önce

adamsın sen adamın dibisin

uğur
uğur - 6 yıl Önce

meraba ayşen ben nur

Ozan Çetin
Ozan Çetin - 6 yıl Önce

böyle başarılı öğrencilerin arkasında olmanız gerçekten çok duygulandırıcı ben de uğurun öğretmeni dr.ozan çetin olarak onunlar gurur duyuyorum.

özgür çetin
özgür çetin - 6 yıl Önce

haberi görmemiştim gördüm daha da gururlandım demec gazetesine çok teşekkür ederim böyle başarılı ender öğrencilerin arkasında olduğunuz için

hakaxx
hakaxx - 5 yıl Önce

tebrik ederim yakışır kardeşime helal olsun lisede seni hiç sevmezdim ama takdir ederim o ayrı mesele

bekoooo
bekoooo - 4 yıl Önce

hayırlı olsun kardeşime tertemiz hislerimle onu kutsuyorum

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68