TOÇ-BİR-SEN’e tanıdık başkan

Hafta sonu gerçekleştirilen TOÇ-BİR-SEN Aydın-Muğla Şubesi Kongresi’nde başkanlığa Yatağanlı Cüneyd Topaloğlu seçildi.

TOÇ-BİR-SEN’e tanıdık başkan
 TOÇ-BİR-SEN’in 3. Oğlan Kongresi Menteşe Öğretmenevi’nde yapıldı. Kongrede Orman Bölge Müdürlüğü ve Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü üyeleri oy kullandı. Muğla Memur-Sen Başkanı Hasan Demirtaş ile Orman Bölge Müdürlüğü Personel Şube Müdürü Cüneyd Topaloğlu’nun aday olduğu kongrede, iki dönemdir Şube Başkanlığını yürüten Hasan Demirtaş 183 oy alırken, rakibi Cüneyd Topaloğlu 344 oy alarak TOÇ-BİR-SEN’in yeni başkanı seçildi.

Muğla-Aydın TOÇ-BİR-SEN Şube Yönetim Kurulu’nda Cüneyd Topaloğlu, Durmuş Cengiz, Mustafa Yeşilkaya, Resül Çoban, Mehmet Yılmaz (Yatağan Orman İşletme eski Müdürü), Mehmet Emir Dervişoğlu ve Ömer Yaman bulunuyor.

Kongre sonrası açıklama yapan TOÇ-BİR-SEN Başkanı Cüneyd Topaloğlu, “Bu bir bayrak yarışıdır. Dört yıllığına göreve seçildik. Orman Bölge Müdürlüğü ve Gıda Tarım Hayvancılık İl müdürlüklerindeki arkadaşlarımızın özlük hakları başta olmak üzere sorunlarının çözümü için çalışacağız” dedi.

Mevcut Şube Başkanı Hasan Demirtaş’a 161 oy fark atan Cüneyd Topaloğlu, gazetemiz köşe yazarlarından Mehmet Topaoğlu’nun oğlu.

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2014, 18:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
timur işdar
timur işdar - 7 yıl Önce

hayırlı olsun,koay gelsin..

SIRADAKİ HABER

banner68