TOKİ'DEN YATAĞAN'A 300 KONUTLUK PROJE!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yatağan’a müjdeli haberi verdi. "İlk Evim" projesi kapsamında, Yatağan’a 300 konutluk bir projenin yapılacağı açıklandı.

TOKİ'DEN YATAĞAN'A 300 KONUTLUK PROJE!

Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi olan "İlk Evim" projesi kapsamında, Yatağan’a 300 konutluk bir projenin yapılacağı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı.

Muğla’nın Yatağan ilçesine kazandırılacak TOKİ Konutları için başvurular, TOKİ'nin resmi internet sitesi https://www.toki.gov.tr/sosyal-konut.html adresi üzerinden yapılacak. Vatandaşlar Halk Bankası’na başvurarak, gereken ödeme işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz; "Yatağanımıza bir değerin daha kazandırılmasındaki destek ve katkılarından dolayı başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum'a, Toplu Konut İdaresi Başkanımız Ömer Bulut'a, Milletvekillerimiz Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan'a İl Başkanımız Kadem Mete'ye ve İlçe Başkanımız Ali Tekin'e, hemşehrilerimiz adına şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2022, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68