Toksöz: “5 yıl için ne söz verdiysek, o”

Yatağan Belediyesi tarafından Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma programında konuşan Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Yatağan’da kısa süre içerisinde gözle görülür değişiklikler olacağının müjdesini verdi.

Toksöz: “5 yıl için ne söz verdiysek, o”

Yatağan Belediyesi tarafından Kurban Bayramı nedeniyle Atatürk Kültür Evi’nde bayramlaşma programı düzenlendi.

Programa, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Ermiş, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Aziz Cengiz, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, İl Kadın Kolları Başkanı Ümmühan Toksöz, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Programa katılan herkesle teker teker bayramlaşan Toksöz, burada yaptığı konuşmada, “Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı mübarek olsun. En güzel şekilde bayramı idrak etmek hepimize nasip olsun. Yatağan Belediyesi olarak, birlikte nice bayramlar geçirmeyi Allah nasip etsin” dedi.

Toksöz, göreve geldikleri günden beri çalıştıklarını, koşturduklarını ve uğraştıklarını belirterek, “Öncelikle hoşgörülerinden dolayı tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum. Belediye olarak elimizden geldiğince personelimizle birlikte yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Belediyemize 3 araç kazandırdık. İnşallah ağustos ayından itibaren ilçemizi bir şantiyeye dönüştüreceğiz. Başta İnönü Bulvarı olmak üzere ağustos ayından itibaren Yatağan’da gözle görülür değişiklikleri göreceğiz. Allah bizlere, ‘Yatağan değişiyor’ dedirtmeyi nasip eylesin. Tüm mahalle muhtarlarımızdan da Allah razı olsun. Muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içerisindeyiz. Mahallelerimizdeki çalışmalara başladık. İnşallah daha güzellerini de yapacağız. 5 yıl için ne söz verdiysek, o diyoruz” diye konuştu.

Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek de, “Herkesin Kurban Bayramı mübarek olsun. Bayramlar, infak ve paylaşma duygularının en üst noktada yaşandığı günlerdir. Allah ibadetlerinizi, kesmiş olduğunuz kurbanları ve bağışlarınızı kabul etsin. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

AK Parti İl Başkanı Kadem Mete de, “Bayramlar, milletçe kardeşane duyguların yoğunlaştığı, yardımlaşmanın arttığı ve toplum bilincinin ön plana çıktığı günlerdir. Dolayısıyla biz millet olarak çok daha iyi bir şekilde değerlendirerek küskünlerin barıştığı ve kaynaştığı bir gün olmasını diliyorum. Hepinize daha nice bayramlar diliyorum” diye konuştu.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ise, “Kurban Bayramı’nın vatanımıza, milletimize ve tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını diliyorum. Rabbim bizlere nice bayramlarda buluşmayı nasip etsin inşallah” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER