Toksöz, Almanya'dan gelen heyeti misafir etti

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya'dan gelen heyeti Atatürk Kültür Merkezi'nde ağırladı.

Toksöz, Almanya'dan gelen heyeti misafir etti

Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletinde öğretmen olarak görev yapan Yatağan Özgür Akalp, beraberinde öğrencileri ve öğrencilerin aileleriyle, Yatağan'a geldi. Akalp ve beraberindeki heyet, ziyaretleri kapsamında Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz'ü ziyaret etti.
Heyeti, geçici süreliğine belediye başkanlığı makamını taşıdığı Atatürk Kültür Merkezi'nde karşılayan Toksöz, heyetin üyelerine hediyeler sunarak "Yatağan'a hoş geldiniz" dedi.
Toksöz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Yatağan'a katkılarından ve ilçemizin tanıtımına verdiği destekten dolayı Özgür Akalp'e çok teşekkür ediyorum. İlçemiz, Stratonikeia, Lagina, Bozüyük-Güzelköy ve Atatürk Kültür Merkezi ile son yıllarda ciddi bir atılım yaptı. Önümüzdeki yıl hizmete girecek gençlik merkezi ile ilçemizin adından daha da söz ettireceğiz. Tüm Avrupalı Türkleri ve Türk vatandaşlarını, bu güzellikleri görmeye davet ediyoruz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68