Toksöz, çalışmaları yerinde inceledi

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Gökgedik, Kapubağ ve Yeşilköy mahallelerinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Toksöz, çalışmaları yerinde inceledi

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldiği günden bu yana, birçok kırsal mahallenin eksikliklerini giderdi. Kırsal mahallelerin ihtiyaçlarını bir bir tamamlayan Toksöz, yapılan çalışmaları yakından takip ediyor.

Son olarak Gökgedik Mahallesi’ndeki kilitli parke taşı döşeme çalışmalarıyla Kapubağ ile Yeşilköy mahallelerindeki çok amaçlı sosyal tesis çalışmalarında incelemelerde bulunan Toksöz, çalışmalar hakkında bilgi alarak, mahalle muhtarları ve mahalle sakinleriyle bir araya gelip talepleri dinledi.

Toksöz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Gökgedik Mahallemizde başlatılan kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını Belediye Meclis Üyemiz Sayan Ediz ile birlikte yerinde inceledik. Kırsal mahallelerimizdeki yol sorunu bir bir ortadan kaldırıyoruz. Kapubağ Mahallemizde yapımı devam eden çok amaçlı sosyal tesis alanı çatı kapama çalışmalarında sona gelindi. Kısa sürede mahalle sakinlerimizin hizmetine sunulacak olan tesisimiz halkımıza hayırlı olsun. Yeşilköy Mahallemizde yapımı devam eden çok amaçlı sosyal tesis alanında Belediye Meclis Üyemiz Remzi Çay ile incelemelerde bulunduk. Çatı kapama çalışmalarına başlanan alanda inceleme yaparak, kısa sürede mahalle sakinlerimizin hizmetine sunulacak olan tesisimiz mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68