Toksöz, Fatih Dönmez’i ziyaret etti

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez’i makamında ziyaret etti.

Toksöz, Fatih Dönmez’i ziyaret etti

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, beraberinde AK Parti Muğla milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili Gökcan’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Muğlamız ve ilçelerimiz için çok verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Milas ilçemize doğalgaz hattının sağlanması konusunu bakanımıza ilettik. Bakanımız Milas’ta doğal gaz çalışmalarının kısa süre içinde başlayacağı müjdesini verdi. Milasımıza hayırlı olsun. Ziyaretimizde bakanımızla Muğla genelinde ve ilçelerimizde yaşanan elektrik kesintilerinin giderilmesi, ihtiyaç duyulan ilçelerimize yeni trafo merkezleri kurulması, eski elektrik direklerinin  değiştirilmesi, elektrik hatlarının yer altına alınması ve ödenek tahsisi  konularını da görüştük. Söz konusu konularla ilgili olumlu gelişmeler var. Sevgili hemşerilerimiz merak etmesin.  Söz verdiğimiz gibi her alanda yatırım ve hizmetlerimiz devam ediyor. Muğlamız ve sevgili hemşerilerimiz için zaman ve mekan tanımadan çalışmaya devam ediyoruz.  Muğlamızın ve sevgili hemşerilerimizin her zaman yanındayız. Muğlamıza ve sevgili hemşerilerimize destekleri için başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımıza en kalbi teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerine yer verdi.

Yatağan Belediye Başkanı Toksöz ise, yaptığı paylaşımda, “Milletvekillerimiz Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız  Fatih Dönmez’i ziyaret ederek, elektrik ve enerji yatırımları konularında çok verimli bir görüşme gerçekleştirdik ve EÜAŞ alanında bulunan zeytinlik arazilerin durumlarını masaya yatırdık. İlçemize yapmakta olduğumuz çalışma ve yatırımlarda desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımıza, AK Parti Muğla Milletvekillerimize, Cumhur İttifakı İl ve İlçe Başkanlarımıza hemşerilerim adına en kalbi teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68