banner80

Toksöz, gazetecileri unutmadı

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Demeç Gazetesi’ni ziyaret ederek 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutladı.

Toksöz, gazetecileri unutmadı

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, beraberinde Yardımcısı İsmail Kaya ile Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret ederek, İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ve Muhabirler Burak Alper Kuş ile Burak Yılmazsoy’un Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutladı.

Türk basınında sansürün kaldırılışının yıl dönümünü kutlayan Toksöz, “Gazetecilik, kişilerin hak ve hürriyetlerine saygılı, halkın haber alma özgürlüğünü yerine getiren, en zor şartlarda tarafsız, dürüst ve ilkeli bir şekilde icra edilen ayrıcalıklı bir meslektir. Gazeteci gecesini gündüzüne, canını dişine katarak, ailesinden çocuğundan fedakarlık yaparak mesleğini icra etmeye çalışan, kamuoyunun doğru bilgi almasında sorumluluk sahibi kişidir. İleri demokrasilerin vazgeçilmez unsuru olan basın, tarafsız, çıkarsız ve yapıcı eleştirilerle yöneticilere yol gösteren araçtır. Gerek ülkemizin gerekse Yatağanımızın her alanda hedeflenen başarıya ulaşmasında ve bu başarının ülkemiz ve ilçemiz ekonomisine olumlu yönde yansımasına, basın mensuplarının gösterdikleri duyarlılık ve bu konuda yaptıkları başarılı çalışmalar büyük katkı sağlamaktadır” diye konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Topaloğlu ve gazeteciler, Toksöz ve Kaya’ya teşekkür ettiler.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68