Toksöz, hafta içi – hafta sonu ayırmıyor

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, hafta içi yoğun geçen programlarının ardından hafta sonlarını dinlenerek değil, mahalle mahalle gezerek geçiriyor.

Toksöz, hafta içi – hafta sonu ayırmıyor

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldikten sonra yoğun mesai harcıyor. Hafta içi yoğun geçen mesai programını hafta sonları da sürdüren Toksöz, dinlenmeye vakit ayırmadan, vaktini Yatağan için harcıyor.

Neredeyse tüm mahallelerde süren çalışmaları yakından takip eden Toksöz, geçtiğimiz hafta sonu da mahalleleri gezerek incelemelerde bulundu.

Konuyla ilgili Yatağan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Önce hizmet, önce Yatağan diyerek çıktığımız bu onurlu yolda hafta sonunda da halkımıza hizmete devam. Eskihisar Mahallesi ve Gökgedik Mahallesi çok amaçlı sosyal tesis alanlarında devam eden çalışmaları ve Köklük Mahallesinde başlanacak olan sosyal tesis alanını inceleyerek, Dere Mahallesi ve Hisarardı Mahallesinde devam eden kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Mustafa Toksöz, mahalle sakinleri ile bir araya geldi, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza çeşitli hediyeler vererek hafta sonunu değerlendirdi” ifadelerine yer verildi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner56