TOKSÖZ; “LÂF ÜRETMİYORUZ”

TOKSÖZ; “LÂF ÜRETMİYORUZ”

TOKSÖZ; “LÂF ÜRETMİYORUZ”

AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Mustafa Toksöz, AK Parti iktidarınca Yatağan'a yapılan hizmetler hakkında yazılı bir basın açıklaması yaptı.

AK Parti Yatağan İlçe Başkanı Mustafa Toksöz tarafından yapılan açıklama aşağıda yer almaktadır:

“Yatağan için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Lâf üretmiyoruz, hizmet etmeye gayret ediyoruz. Söz verdiğimiz gibi METEM Lisesi inşaatına başlanıldı ve Türkiye'deki 5-6 projeden birisi olarak hızla devam etmektedir. Bu projenin başlamasından bugüne gelene kadar, perde arkasında çalışan birçok arkadaşımıza, özellikle Milli Eğitim'den vekilliğe gelen Sayın Prof. Dr. Yüksel ÖZDEN'e teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Yatağan Hacıyakası mevkiinde 10 derslikli okul inşaatının ihalesi yapıldı, sonuçlandırılmasını bekliyor, taşımalı eğitim veren okulları biraz rahatlatacağını düşünüyoruz.

Karayolları ile ilgili Madenler Kavşağı ulaşıma açıldı, eksiklikleri biliyoruz ve tamamlanması için gerekli görüşmeleri yapıyoruz.

Bozarmut Belediye Başkanımız TOKİ ile ilgili çalışmalarını bitirmek üzere.

Seçim beyannamesinde de söylediğimiz gibi, Girme ve Hayırlı Barajları program dahilinde bütçesi ayrılarak, Yatağanımıza hediye etmeye çalışıyoruz.

112 Acil'in ayrılması ve kurulması işlemi 20 Ağustos'a kadar Yatağan'ın hizmetine sunulacak, devlet hastanemizde bir nebze olsun rahatlayacaktır.

Önümüzdeki günlerde Yatağanımız için güzel bir proje ortaya koyup kamuoyu ile paylaşacağız.

Akparti Yatağan İlçe Teşkilatı olarak seçimden bir hafta önce yerel basında ne dediysek bugünde aynısını söylüyoruz. Seçimden sonra verdiğimiz hizmet sözlerinin arkasındayız diyoruz. Nerede ne dediysek onu yerine getirmeye gayret ve özen gösteriyoruz.

12 Haziran seçimleri bir kez daha gösterdi ki insanımız hizmet edenin yanında. %49.9 oy almış 8 yıllık iktidarını halkımız 4 yıl daha yap demişse rahmetli Adnan MENDERES'in dediği gibi “Yeter söz milletindir” diyor, sayın Genel Başkanımız, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip ERDOÄžAN'ın dediği gibi “durmak yok yola devam” diyor, kuru gürültü ve söz kalabalığıyla   uğraşmıyoruz. Pazartesi günü başlayacak olan Ramazan  Ayının Yatağanımıza ve tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz...”

Mak. Müh. Mustafa TOKSÖZ

AK Parti Yatağan İlçe Başkanı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68