Toksöz, sanayi sitesindeki çalışmaları inceledi

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, belediye ekipleri tarafından Yatağan Küçük Sanayi Sitesi’nde gerçekleştirilen kilitli parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi. Toksöz, daha sonra İlçe Emniyet Müdürü Tümer Yılmaz’ı makamında kabul etti.

Toksöz, sanayi sitesindeki çalışmaları inceledi

Yatağan Belediyesi ekipleri tarafından Yatağan Küçük Sanayi Sitesi’nde gerçekleştirilen kilitli parke taşı döşeme çalışmaları yoğun tempoyla devam ediyor. Çalışmaların sürdüğü sanayi sitesine gelen Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, çalışmaları inceleyerek, Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mehmet Kırık ile görüştü.

Toksöz, incelemelerin ardından yaptığı çalışmada, “Küçük Sanayi Sitemizin yolları çok kötü durumdaydı. Bu sorunu ortadan kaldırmak için kolları sıvadık ve çalışmalara başladık. Ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Buraya yaklaşık 25 bin metrekare kilitli parke taşı döşenecek. Buradaki çalışmaların ardından ilçemizin diğer sorunlu yollarına çözüm üreteceğiz. İnşallah kısa bir süre içerisinde tüm yollarımızı daha sağlıklı hale getireceğiz” diye konuştu.

Yatağan Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Mehmet Kırık ise, çalışmadan dolayı Toksöz ve ekibine teşekkür etti.

Toksöz, daha sonra geçtiğimiz günlerde Yatağan Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Tümer Yılmaz’ı makamında kabul etti.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68