Toksöz, Tekin ve Güldürüm’den Maden-İş’e ziyaret

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve MHP İlçe Başkanı Arif Güldürüm, 4 Aralık Dünya Madenciler Günü nedeniyle Maden-İş Sendikası Yatağan Şubesi’ni ziyaret ettiler.

Toksöz, Tekin ve Güldürüm’den Maden-İş’e ziyaret

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin ve MHP İlçe Başkanı Arif Güldürüm, 4 Aralık Dünya Madenciler Günü nedeniyle Maden-İş Sendikası Yatağan Şube Başkanı Osman İlhan’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette konuşan Başkan Toksöz, Yatağan’ın bir işçi ve madenci şehri olduğunun altını çizerek, “Yatağanımızda yaşayan vatandaşlarımızın büyük bir çoğunluğu, geçimlerini madenden ve madencilikle alakalı sektörlerden sağlamaktadır. Biz de belediye olarak madencilerimizin her zaman yanındayız. Onların ve Yatağanlıların daha yaşanabilir Yatağan’da yaşamaları için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Madencilerimizin, Dünya Madenciler Günü’nü kutluyor, kazasız belasız ömürler diliyorum” diye konuştu.

Tekin ve Güldürüm de, 4 Aralık Dünya Madenciler Günü’nü kutlayarak, madencilere çalışmalarına başarılar dilediler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlhan ise, Toksöz, Tekin ve Güldürüm’e teşekkür ederek, günün anısına madenci heykeli hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68