Toksöz ve Demir’den Tokat’a ziyaret

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti. Milas Belediye Başkanlık makamında gerçekleşen görüşmede bölgenin sorunları ele alındı.

Toksöz ve Demir’den Tokat’a ziyaret

Milas Belediye Başkanlığı’nda gerçekleştirilen görüşmede, bölge sorunlarının yanı sıra pandemiyle ilgili alınacak önlemler doğrultusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Sıcak ve samimi bir havada gerçekleştirilen ziyarette, karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunularak gündemle ilgili konular da görüşüldü.

Ziyaret dolayısıyla konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Bugün komşu belediyelerimizin değerli başkanları bizleri ziyaretleriyle mutlu ettiler. Hem pandemi konusuyla ilgili fikir alışverişinde bulunduğumuz hem de bölgemizin sorunlarını ele aldığımız görüşmenin oldukça verimli olduğuna inanıyorum. Gerçekleştirdikleri nazik ziyaretten dolayı her iki belediye başkanımıza da teşekkürlerimi iletiyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” dedi.

Başkan Tokat’ın ardından söz alan Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, misafirperverliklerinden ötürü Başkan Tokat’a teşekkürlerini ilettiler.

Ziyaret, hediyelerin takdim edilmesi ve çekilen hatıra fotoğrafıyla noktalandı.

Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68