Toksöz, “Yatağan’ı bozuk yollarıyla anılan bir ilçe olmaktan kurtaracağız”

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, göreve geldiği günden bu yana 6 bin metrekare kilitli parke taşı döşenmesini sağladı. Toksöz’ün yol konusundaki özverili çalışmaları, vatandaşlarda memnuniyet yaratıyor.

Toksöz, “Yatağan’ı bozuk yollarıyla anılan bir ilçe olmaktan kurtaracağız”

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ün, göreve geldiği günden bu yana üzerine düştüğü konuların başında yol geliyor. Medeniyetin göstergesi olarak kabul edilen yolların sağlıklaştırılması için yoğun mesai harcayan Toksöz, 3 ay gibi kısa sürede 6 bin metrekare kilitli parke taş döşenmesini sağladı.

Toksöz, mahallelere döşenen 6 bin metrekare kilitli parke taşın yanı sıra yapımı tamamlanan ve 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı’nda faaliyete geçecek olan Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yatağan Meslek Yüksek Okulu’nun yolunun da kilitli parke taşı döşenmesini sağladı. 4 bin 500 metrekarelik çalışmayı beraberinde Başkan Yardımcısı İsmail Kaya ile yerinde inceleyen Toksöz, Yatağan’ın yol sorunlarına en kısa sürede çözüm bulmaya çalıştıklarını söyledi.

“Yatağan’ı bozuk yollarıyla anılan bir ilçe olmaktan kurtaracağız” diyen Toksöz, “Göreve geldiğimiz günden bu yana tüm mahallelerimizde sıkı analizler ve çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda acil ihtiyaçlardan biri de bozuk yolu olan yerlere kilitli parke taşı döşemek oldu. İlerleyen günlerde kurmayı planladığımız asfalt tesisimizle de birçok mahallemize asfalt döşeyeceğiz. Yatağanımız ve Yatağanlılar, hizmetin en iyisini hak ediyor” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER