banner80

Toksöz’den eleştirilere sert cevap!

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, yapımı süren İnönü Bulvarıyla ilgili kendisine yöneltilen eleştirilere sert cevap verdi: “İlçe merkezimizdeki 158. Sokağı zamanında doğru düzgün yapamayanlar, kendi yaptıkları yol gibi yol yapacağımızı sananlar, yanılıyor.”

Toksöz’den eleştirilere sert cevap!

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, yapımı süren İnönü Bulvarı’nda incelemelerde bulundu. Toksöz, Karayolları 26. Şube Şefi Duru Öztop’tan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İncelemeler sırasında İnönü Bulvarı üzerindeki esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelen Toksöz, şikayetleri ve talepleri dinledi.

İncelemelerin ardından sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yayınlayan Toksöz, İnönü Bulvarı hakkında kendisine yöneltilen eleştirilere cevap verdi.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
“İnönü Bulvarı üzerinde çalışmalar hızla devam ediyor. İnönü Bulvarı yapımı noktasında belediye olarak bizim görüşlerimiz doğrultusunda ilerliyor. İnşallah ocak ayının ilk haftasında da yol geçişini tamamlamayı planlıyoruz. Biz bulvarda yapılacak işlerle ilgili olarak Karayolları, Aydem, Telekom ve diğer kurumlarla istişare sağlayalım, insanlarımız bir daha yoldan karşıya geçerken veya kaldırımda yürürken sular içerisinde kalmasın, çamurlarla boğuşmasın diyerek çaba sarf ediyor, bir yandan da sinyalizasyonları ayarlayalım ki hiçbir insanımıza zarar gelmesin, kimsenin canı yanmasın diyerek esnafımız için en doğru çözümlemeyi yapma gayreti içerisindeyiz.

Yıllarca yapamadıklarını, yapanları karalama amacıyla meydanı boş bulanlara özellikle şunu ifade etmek istiyorum, şahsım hemen hemen iki günde bir cadde üzerinde insanlarımızla, halkımızla beraber olup, herhangi bir eleştirisi olanı da canı gönülden dinliyorum.

18 ayda yaptığımız her şeyle gurur duyduk, inşallah bulvarımız tamamlandığında bu projemizde de gurur duyacağız. Yaptığımız hizmetleri birileri siyasete çekilmeye gayret gösteriyor, özellikle ifade etmek istiyorum ben tüm Yatağanlıların belediye başkanıyım, amcam Ünal Toksöz, belediye başkanlığında Cumhuriyet Caddesi’ni ve İnönü Bulvarı’nın çevresindeki ağaçları dikmiş bulvarın adını İnönü Bulvarı olarak yine kendisi vermiştir, tüm bunları sağken yaptım diyor, ‘hayatları yalan o yapmadı’ diyorlar. İlçe merkezimizdeki 158. Sokağı zamanında doğru düzgün yapamayanlar, kendi yaptıkları yol gibi yol yapacağımızı sananlar yanılıyor. 40 yıldır tuvalet lafı edenler şimdi neredeler, özellikle ifade ediyorum 18 aylık süreçte çok güzel şeyler yaptık. Bulvar çalışmamızı bitirdiğimiz zaman tüm Yatağanda yaşayan hemşerilerimizin gurur duyacağı bir projeye daha imza atmış olacağız.

Bundan tüm hemşerilerimiz emin olsun, bu vesileyle tüm hemşerilerimi saygı ve sevgi ile selamlıyor, Allaha emanet olun diyorum.”

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68