Toksöz’den görevi başındaki polis ve sağlıkçılara ziyaret

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Aydın-Muğla karayolu üzerindeki uygulama noktasında görev yapan polisleri ve sağlık görevlilerini ziyaret ederek baklava ikram etti.

Toksöz’den görevi başındaki polis ve sağlıkçılara ziyaret

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, koronivürüs salgını nedeniyle denetimlerin sıklaştığı Aydın-Muğla karayolundaki uygulama noktasını ziyaret etti.

Burada görev yapan ve şehre giriş yapan herkesin derecesini ölçen polis memurları ve sağlık görevlileriyle bir araya gelen Toksöz’ü karşılayanlar arasında İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Lima da yer aldı.

Lima ve uygulama noktasında görev yapan personellerle sohbet eden Toksöz, burada yaptığı konuşmada, “Tüm dünya gibi ülkemiz de koronavirüs salgınıyla mücadele ediyor. Bu kapsamda herkes evde sağlıkla kalsın diye görev yapan polislerimize ve sağlık görevlilerimize şükranlarımızı sunuyorum. Onları görev yerlerinde ziyaret ederek moral vermek istedim” dedi.

Toksöz, Lima ve uygulama noktasında görev yapanlar, sosyal mesafeyi koruyarak hatıra fotoğrafı çektirirken “Sizin için görevdeyiz, evde kalın” mesajı verdiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail çakır
İsmail çakır - 1 yıl Önce

Güzel insan güzel işler yapar buda mustafa toksözdür

SIRADAKİ HABER

banner68