Toksöz’den Soylu’ya ziyaret

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Ankara’ya gerçekleştirdiği ziyaret sırasında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştü.

Toksöz’den Soylu’ya ziyaret

AK Parti Muğla milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, beraberinde Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve AK Parti Menteşe Başkanı Eray Çiçek, Ankara’ya gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile bir araya geldiler.

Muğla’ya yapılan ve yapılacak hizmetlerin görüşüldüğü ziyarette, Muğla’ya yaptıkları hizmetlerden dolayı Soylu’ya teşekkür edildi.

Toksöz, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Ankara’ya gidiş maksatlarımızdan en önemlisi, gündemde olan yeni hükümet konağıydı. Buraya ilgili çalışmalar sürüyor. Bakanımızdan yapılacak olan hükümet konağına ek bina yapılmasını istedik. Ayrıca bakanlığın Yatağan’daki çalışmaları hakkında bilgi verdik. İçişleri Bakanlığı’na bağlı Yatağan’daki kurumlarımızın ihtiyaçlarını bakanımıza ilettik. Sağ olsun bakanımız her türlü destek sözünü verdi ve Yatağanlı hemşerilerimize selamlarını iletti” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68