Toksöz’e genç ve dinamik başkan yardımcısı

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Teknik Başkan Yardımcılığına Ahmet Yunus Tuna’nın atadığını açıkladı.

Toksöz’e genç ve dinamik başkan yardımcısı

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, siyasi başkan yardımcılığına İsmail Kaya’yı atadıktan sonra İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı ile Teknik Başkan Yardımcılığında da değişikliğe gitti. Teknik Başkan Yardımcısı İzzet Özler’i görevinden alan ve fen işlerinde görevlendiren Toksöz, boşalan makama Ahmet Yunus Tuna’yı atadı. Mali İşler Başkan Yardımcısı Kemal Dülger’i de görevinden alan Toksöz, boşalan makama henüz atama yapmadıklarını açıkladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Toksöz, “Göreve geldiğimiz günden beri belediyeyi ve personellerini tanımaya çalışıyoruz. Verimli bir şekilde hizmet edecek kadroların oluşturulması için yoğun çaba harcıyoruz. Bu doğrultuda başkan yardımcılıklarına genç ve dinamik isimler atadık. Yine birkaç birimimizde değişikliğe giderek bu dinamizmi her yere yaymaya çalışıyoruz. Bu zamana kadar görevlerini layıkıyla yerine getiren herkese teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz. Teknik Başkan Yardımcılığına atanan Ahmet Yunus Tuna’ya da hayırlı olsun diyor, Yatağan’a en iyi hizmeti etmeyi Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” diye konuştu.

Tuna ise, kendisini bu göreve layık gören Toksöz’e teşekkür ederek, Yatağan’a en iyi hizmeti vermek için çalışacağını söyledi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68