Tomay Oto Center Hizmete Girdi

Denizli’nin Beyağaç ilçesinde düzenlenen Geleneksel Hüseyin Çokal Yağlı Güreşleri’nin ağası Sezer Tomay’ın yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Tomay Şirketler Grubu, Denizli’den sonra Yatağan’da da Tomay Oto Center şube açılışı gerçekleştirdi.

Tomay Oto Center Hizmete Girdi

Tomay Oto Center açılışına, Beyağaç Kaymakamı Muhammet Özyüksel, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz,  Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa Akçay, Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Yatağan Emniyet Müdürü Yılmaz Lima, siyasi partilerin temsilcileri ve davetliler katıldı.

Kurdele kesilerek yapılan açılıştan sonra konuşan Tomay Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Tomay, “Gelen talep üzerine Kale’den sonra Yatağan’da da şube açmaktan son derece mutluyuz. Kalitenin güvenin adresiyiz. İşletmenin hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.


Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz bir konuşma yaparak Tomay Oto Center’ın Denizli’den sonra Yatağan’a da bu güzel iş yerini açmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek iş yerinin herkese hayırlı olmasını diledi.
Pop müzik sanatçısı Murat Başaran’ın da sahne aldığı ve birbirinden güzel eserlerini seslendirdiği açılışta saygı duruşu yapıldı, İstiklal Marşı okundu, dualar edildi. Açılış boyunca görevliler konuklara ikramlarda bulunurken Sezer Tomay da konuklarla yakından ilgilendi.


 

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2020, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68