TOP, BAÅžKAN IÅžIK'I ZİYARET ETTİ

TOP, BAÅžKAN IÅžIK'I ZİYARET ETTİ

TOP, BAÅžKAN IÅžIK'I ZİYARET ETTİ

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASFK) Başkanı Mehmet Top,  2 Eylül'de yapılacak olan Olağan Genel Kurulu öncesi, Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık'ı ziyaret etti.

Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, 2 Eylül 2011 Cuma günü saat 15.00'te Muğla Öğretmenevi Salonu,ndaki Olağan Genel Kurul öncesi, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başkan Işık'tan destek istedi. Bu toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde, 2. Toplantı 09 Eylül 2011 Cuma günü aynı saat, aynı yer ve aynı gündemle yapılacak.  Muğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nun 2 Eylül'de yapılacak olan Olağan Genel Kurulu için aday olan Mehmet Top ve yönetim kurulu üyeleri, kendilerine destek olmaları için Yatağan Belediye Başkanı H. Haşmet Işık'ı makamında ziyaret etti.

Mehmet Top; “Bugüne kadar Muğla'da ASFK olarak çok güzel hizmetler verdik, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” diyerek, aynı zamanda Yatağanspor Kulübü Başkanı olan Başkan ışık'tan destek istedi.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı H. Haşmet Işık, ASFK'da aday olan Mehmet Top ve yönetim kurulu üyelerine, ziyaretlerinden dolayı teşekkür edip, seçimde başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68