21 Nisan 2018 Cumartesi

7 suçtan aranan zanlı, sahte para operasyonunda yakalandı

TOPÇUOĞLU, GÜNEŞLİ YAĞMURLAR ÜLKESİ'Nİ ANLATTI

Yatağanlı hemşehrimiz ve Yatağan Gazetesi Köşe Yazarı Hamdi Topçuoğlu geçtiğimiz pazartesi günü Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde Fen Edebiyat Fakültesi akademik personeli ve öğrencileri tarafından hazırlanan 'Karia'nın Kalbine Yolculuk' adlı söyleşide 'Karia'dan İyona'ya Güneşli Yağmurlar Ülkesini' anlatttı.

19 Kasım 2012 Pazartesi 18:18
Bu haber 728 kez okundu
TOPÇUOĞLU, GÜNEŞLİ YAĞMURLAR ÜLKESİ'Nİ ANLATTI

 Geçtiğimiz pazartesi günü Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi'nde düzenlenen Karia'nın Kalbine Yolculuk adlı söyleşide Yatağanlı hemşehrimiz Hamdi Topçuoğlu, yazmış olduğu Karia'dan İyona'ya Güneşli Yağmurlar Ülkesi' kitabını ve buna bağlı olarak Karia'yı anlattı. Fen Edebiyat Fakültesi öğretim üyeleri ve öğrencilerinin katıldığı söyleşide Hamdi Topçuoğlu ilgiyle dinlendi. Söyleşide ayrıca Hamdi Topçuoğlu'nun yazarlığı ve şairliği de konuşuldu. 'Karia'nın Kalbine Yolculuk' adlı söyleşinin geçtiğimiz günlerde Muğla Turgut Reis Lisesi'nde de yapıldığı öğrenildi.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'nde ve Muğla Turgutreis Lisesi'nde söyleşilere katılan Hamdi Topçuoğlu, Karia'dan İyona'ya Güneşli Yağmurlar Ülkesi' adlı kitabının bir bölge kitabı olmasına karşılık tüm Türkiye'de çok satanlar listesinde başlarda olduğunu belirtti. Hamdi Topçuoğlu; “Muğla’da bölgemizi anlatan böyle bir söyleşiye katıldığım için son derede mutluyum. Eğer Yatağan’da da eğitim kurumlarından bir teklif gelirse seve seve öğrencilere bölgemizi “Karia’dan İyona’ya Güneşli Yağmurlar Ülkesi”ni anlatmak isterim. Muğla’da düzenlenmiş olan iki söyleşinin de öğrenciler için son derece faydalı olduğunu düşünüyorum” dedi

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV