TRT MÜZİK YATAĞAN’DAN CANLI YAYIN YAPACAK

TRT Müzik’te yayınlanan, Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği eserlerinin seslendirildiği Egeden Ezgiler programı için bu akşam (Çarşamba) Yatağan Amfi Tiyatro’da canlı yayın yapılacak.

TRT MÜZİK YATAĞAN’DAN CANLI YAYIN YAPACAK
 TRT Müzik kanalında Çarşamba akşamları yayınlanan ‘Ege’den Ezgiler’ programı bu akşam Yatağan’a konuk oluyor. Yatağan Amfi Tiyatro’dan canlı yayın ile yayınlanacak olan programa konuk olarak ise Milaslı Türk Halk Müziği Sanatçısı Makbule Kaya, Fethiyeli Türk Halk Müziği Sanatçısı Ali Tunç, Yatağan Turgut Mahallesi’nden Türk Sanat Müziği Sanatçısı Dilek Şafak Çakar ve Türk Sanat Müziği Sanatçısı Gökhan Sezen olacak. Egeden Ezgiler programı saat 22.15’ten itibaren Yatağan Amfi Tiyatro’dan canlı yayınlanacak. Yaz boyunca Ege Bölgesi’nin farklı noktalarından yayınlanan programda Ege müziklerine yer veriliyor.

Yatağan Belediye Başkan Yardımcısı Tarcan Oğuz; “İlçemizde yapılacak olan bu keyifli etkinliğe tüm Yatağanlılar’ı davet ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ağustos 2014, 18:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahican
ahican - 7 yıl Önce

festivaller elbette olmalı...ama festival yaparken diğer hizmetlerin ağır biçimde aksadığının farkındamısınız acaba...lütfen yeni mahalle gazi anadolu lisesi önündeki caddeye bir göz atın kaldırım işgallerinin halini görün...

:)
:) - 7 yıl Önce

Deveye sormuşlar boynun niye eğri diye. Oda cevap vermiş nerem doğru ki demiş

SIRADAKİ HABER

banner68