TÜM BEL-SEN’DEN BAŞKAN IŞIK’A ZİYARET

Tüm Bel-Sen Muğla Şube Başkanı Gürkan Dere ve yönetim kurulu üyeleri Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı ziyaret etti. Tüm Bel-Sen Muğla Şubesi, Yatağan Belediyesi ile yaptığı toplu iş sözleşmesiyle üyelerinin yüzünü güldürdü.

 TÜM BEL-SEN’DEN BAŞKAN IŞIK’A ZİYARET
 Tüm Bel-Sen Muğla Şube Başkanı Gürkan Dere ve yönetim kurulu üyeleri Yatağan Belediye Başkanlığını yeniden kazanan Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaret ederek tebriklerini sundu.

Ziyarette ayrıca Tüm Bel-Sen ile Yatağan Belediyesi arasından toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Tüm Bel-Sen Muğla il yönetimi Başkan Işık’a görevinde başarılar diledi. Şube adına konuşan İl Başkanı Gürkan Dere; “Yeni dönemin Yatağan Belediyesi’ne ve halkına hayırlara vesile olmasını diliyoruz. Çalışanlarınıza gösterdiğiniz cömertlikten ve hoş görüden dolayı ve ayrıca bu yoğun dönemde bizlere zaman ayırdığınız için size çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık Tüm Bel-Sen Muğla şube yönetiminin ziyarettin dolayı teşekkür ederek, Yatağan’a halkına hizmet etmek için elinden geleni yapacağını çalışanları için ise kanunların ve belediye bütçesinin elverdiği ölçüde yardımcı olacağını belirtti.

Başkan Işık; “Gönül isterdi ki daha çok verelim ancak bütçemiz doğrultusunda şimdilik yapabileceklerimiz biraz sınırlı İnşAllah daha sonraki dönemlerde daha iyi daha güzel sözleşmelere imza atarız” dedi.

Daha sonra; memurlara verilen sosyal denge tazminatını en üst seviyeden, yakacak, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi birçok kalemde yardımı içinde barındıran bir toplu iş sözleşmesine imza atıldı.

Toplu iş sözleşmesinin ardından Tüm Bel Sen Muğla Şubesi Yönetimi, göstermiş oldukları bu cömertlikten ve destekten dolayı Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’a teşekkür ederek; “Yapmış olduğumuz bu içi dolu sözleşme ile içinde bulunduğumuz zorlu koşullarda üyelerimizin maddi olarak bir nebze nefes almasını sağladığımız için mutluyuz. Temennimiz diğer çalışan arkadaşlarımızın da aynı şekilde sosyal haklardan yararlanmalarıdır” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2014, 18:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68