TÜMOSAN TRAKTÖRLERİNE YOĞUN İLGİ

Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü Kavşak Sahası’nda düzenlenen Yatağan Belediyesi 14’üncü Geleneksel Deve Güreşleri Festivali kapsamında güreş alanında stant açan TÜMOSAN Muğla Bölge Bayii İltur Nakliyat Ltd. Şti. yoğun ilgi ile karşılaştı. TÜMOSAN Muğla Bölge Bayii İltur Nakliyat Ltd. Şti. Yetkilisi İlker Avcı, açılan standa yoğun ilgi olduğunu ve gün içinde altı traktörün satıldığını belirtti.

TÜMOSAN TRAKTÖRLERİNE YOĞUN İLGİ
 19 Ocak Pazar günü Orman Kavşak Sahası’ndan düzenlenen Yatağan Belediyesi 14’üncü Geleneksel Deve Güreşleri Festivali kapsamında güreş alanında stant açan TÜMOSAN Muğla Bölge Bayii İltur Nakliyat Ltd. Şti. vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılandı. Vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine İltur Nakliyat Ltd. Şti. Yetkilisi İlker Avcı traktörlerin tüm özellik ve teknik bilgilerini aktarmak için gelen misafirleriyle bizzat kendi ilgilendi.

Deve güreşleri kapsamında açılan stantta 6 adet traktör satışı yapıldığını söyleyen firma yetkilisi İlker Avcı; “Türkiye genelinde 2. sırada, İç Anadolu bölgesinde 1 numara olan traktörlerimiz, yurtdışı olarak Cezayir, Tunus, Fas, İrlanda, Moldova, Kosova, Romanya, Irak, Ürdün ve Fransa’ya ihracat ediliyor. Bugüne kadar Muğla bölgesinde satış bayii ve servis ağı olmadığı için hiç akla gelmeyen TÜMOSAN traktörlerini yöremizde en kısa zamanda zirveye taşımayı hedefliyoruz. Halkımıza daha ekonomik fiyatta yakıt avantajı sağlayan, halkın bildiği BMC-FORD-TOFAŞ-RENO gibi parçasını ve tamircisini her dükkânda bulabileceği %100 yerli Türk malı Türkiye Cumhuriyeti’nin kurduğu fabrikada 1975 yılından bugüne büyük beygir traktör çıkaran, 2004 yılından bu yana 50 beygirden 125 beygire kadar her amaca uygun traktör üretimi yapan TÜMOSAN bölgemizde de gelecekte adını çokça duyuracaktır.

Sanayi esnaflarından Şahin Karabıçak, Hayati Yılmaz, Milas Ramazan Akbaş, Çine, Muğla ve Kavaklıdere’de hizmete girecek olan servis hizmeti ve yedek parçayla bölgemizde 24 saat hizmet vereceğimizi taahhüt ediyoruz. Ayrıca tüm halkımızı Muğla Aydın Karayolu üzeri Sanayi Sitesi yanında bulunan işyerimize gelerek tüm TÜMOSAN traktörleri modellerini görmeye davet ediyoruz. Vatandaşlarımız ayrıca 0525 572 21 00, 0532 515 4812 - Satış Temsilcisi: 0533 322 79 41 no’lu telefonlardan da bilgi alabilirler ” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2014, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER