Turgut Avcı sosyal tesisi açıldı

Yatağanlı iş adamı Turgut Avcı doğup büyüdüğü Gökpınar Mahallesi’ne sosyal tesis yaptırdı. Tesis düzenlenen görkemli törenle açıldı.

Turgut Avcı sosyal tesisi açıldı

Açılışa, İYİ Parti Muğla Milletvekili Metin Ergun, Yatağan Kaymakam vekili Ali Ekber Ateş,  Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Mahalle Muhtarı Necati Bacak, daire amirleri,  siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Kavaklıdere eski Belediye Başkanı Nuray Bozyer, Turgut Avcı’nın hayat hikâyesini anlatarak Kavaklıdere’ye yaptığı katkılardan dolayı ve Menteşe Yerküpe güreş ağalığı için ayrıca teşekkür etti.

Açılışta konuşan Hürtur ve İltur şirketlerinin sahibi İş Adamı Turgut Avcı, “Ben bu kadar yaptım ancak gençler spor tesisleri istiyor. Onların yapımı için belediyeleri göreve davet ediyorum. Yapmazlarsa yine ben yapacağım” dedi. Avcı, tesisin yapımında emeği geçen köylüsü Ahmet Emek’e, Yatağan Belediyesine ve tüm katılanlara teşekkür etti.

Burada sırasıyla Köy muhtarı Necati Bacak, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, Yatağan Kaymakam vekili Kavaklıdere Kaymakamı Ali Ekber Ateş,  İYİ Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun de birer konuşma yaptılar.

Tesisin hayırlı olmasını dileyen konuşmacılar Turgut Avcı’nın daha önce Kavaklıdere Belediyesi’ne sıfır traktör bağışladığını ve yaptığı diğer hayırlardan dolayı teşekkür ettiler. Konuşmacılar bu davranışın diğer iş adamlarına örnek olmasını istediler. 

Yapılan konuşmalardan sonra, emeği geçenlere plaket ve hediyeleri sunuldu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan DEMİR
Hakan DEMİR - 9 ay Önce

Memleketine aşık bir işadamı Allah uzun ömür versin sağlıklı sıhhatli.
Var olsun

SIRADAKİ HABER

banner69

banner68