21 Haziran 2018 Perşembe

Yatağan'da karı koca kavgası kanlı bitti: 1 ölü

Turgut Motorlu Taşıtlar, filo toplantısına ev sahipliği yaptı

Muğla’daki araç kiralama işletmeleri, Muğla Peugeot Bayisi Turgut Motorlu Taşıtlar Plaza’da düzenlenen toplantıda, Peugeot ailesiyle bir araya geldi.

09 Mart 2018 Cuma 09:02
Bu haber 463 kez okundu
Turgut Motorlu Taşıtlar, filo toplantısına ev sahipliği yaptı

Muğla’daki araç kiralama işletmeleri, Muğla Peugeot Bayisi Turgut Motorlu Taşıtlar Plaza’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda, Peugeot ailesiyle buluştu.

Toplantıya, Muğla Peugeot Bayisi Turgut Motorlu Taşıtlar Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Turgut, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yavuz Turgut, Genel Müdürü Ahmet Çalca, Peugeot Filo Satış Müdürü Gülin Reyhanoğlu, Güney Ege Araç Kiralama İşletmeleri Derneği (GEAKİD) Başkanı Volkan Uzun ve araç kiralama işletmecileri katıldılar.

Turizm sezonu öncesinde yeni araçların tanıtımlarının yapıldığı toplantıda, filo satışlarına özel fırsat fiyatları da filo işletmecilerine iletildi.

Peugeot Filo Satış Müdürü Gülin Reyhanoğlu, burada yaptığı konuşmada, toplantının düzenlenmesinde emeği geçen ve toplantıya ev sahipliği yapan Muğla Peugeot Bayisi Turgut Motorlu Taşıtlar’a teşekkür etti.

Yaklaşık 5 aydır Peugeot’da çok büyük değişiklikler olduğunu ve ilk defa genel müdürlüğe bir Türk’ün getirildiğini hatırlatan Reyhanoğlu, “Bu değişimle birlikte Peugeot’da çok büyük ve agresif hareketlerimiz olacak. Çok büyük yapısal değişikliğin içerisindeyiz. Marka olarak bu yıl yüzde 15 gibi çok büyük bir büyüme hedefliyoruz. Büyürken hem perakende de, hem de filoda büyüyor olacağız. O yüzden filo müşterilerimizi de artık iş ortaklarımız olarak görüyoruz. Hem satışta hem de satış sonrasında birlikte yürüdüğümüz ve müşteri memnuniyeti yarattığımız, ‘kazan, kazanalım’ ilkesine göre başarılı sonuçlar elde ettiğimiz bir filo portföyümüz olması için çalışıyoruz. Bu politikalarımız bu yönde yenilendi. Size destek olmak için buradayız” diye konuştu.

GEAKİD Başkanı Uzun, Türkiye’deki 11 dernekle beraber federasyonlaşmayı hedeflediklerini söyledi.

Muğla’da 200 civarında araç kiralama işletmesi olduğunu belirten Uzun da, “Örgütlenme biraz yavaş ilerliyor ama geçen yıl bir otomobil firmasıyla anlaşma yaptık ve bu sayede binin üzerinde araç satışı gerçekleşti. Kampanyanın bu sene de devam etmesini bekliyoruz. Peugeot ile de benzer bir anlaşma yapmak istiyoruz. Diğer anlaşma, sadece araç fiyatlarına yansımıyordu. Aynı zamanda kredi desteğini de kapsıyordu. Bu işi yapan arkadaşlarımızın araç alırken uygun fiyata alması, satarken de değerinde satabilmelerini istiyoruz. İşimizin kabul edilebilir ve yapılabilir haline gelmesi için uğraşıyoruz. Ama bu vergi oranlarına bağlı araç fiyatlarının yükselmesiyle, bu işi yapmak giderek zorlaşıyor” dedi.

Muğla Peugeot Bayisi Turgut Motorlu Taşıtlar Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Turgut, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yavuz Turgut ise, toplantıya ev sahipliği yapmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek, hem perakende de, hem de filoda müşteri memnuniyetinden ödün vermediklerini belirttiler.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV