Türk Enerji Sen’den Gazetemize Ziyaret

Türk Enerji Sen Genel Başkanı Mehmet Özer ve beraberindekiler, Gazetemizi ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ile görüştüler.

Türk Enerji Sen’den Gazetemize Ziyaret
 Olağan Genel Kurul’un ardından bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Yatağan’a gelen Türk Enerji Sen Genel Başkanı Mehmet Özer, beraberinde Genel Başkan yardımcıları Mustafa Tümer ve Şube Başkan Yardımcısı Sedat Gölgedar ile birlikte Gazetemiz Yatağan Demeç Gazetesi’ni ziyaret etti.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Ferit Topaloğlu ile görüşen Özer ve beraberindekiler, Yatağan’daki ziyaretlerin olumlu geçtiğini belirttiler.

Ziyaret sırasında konuşan Türk Enerji Sen Genel Başkanı Mehmet Özer, “İşçi sendikalarımız ve sendikamızın temsilcileri Yatağan’daki direnişte çok güzel çalışmalar gerçekleştirdi. Biz de Olağan Genel Kurulumuz ardından Yatağan’a gelerek üyelerimiz ve diğer kamu çalışanlarıyla bir araya gelerek toplantılar düzenledik. Bu toplantılarda gözlemlediğimize göre, Yatağan’da bir kaos ortamı var. Gerek memurlar, gerekse işçiler arasında bir endişe var. Türk Enerji Sen olarak bu devasa enerji kurumlarının özelleştirilmesine karşıyız. Çünkü bu kurumlar özelleştirildiği takdirde gelir getireceğini düşünmüyoruz. Ülke varlığının birilerine peşkeş çekildiğini düşünüyoruz. Başta basın mensupları olmak üzere, duyarlı tüm sendikalara ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2014, 20:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER