18 Temmuz 2018 Çarşamba

Bozarmut'ta iki araç birbirine girdi: 5 yaralı

Türk Polis Teşkilatı 173 yaşında!

Yatağan ilçesinde, Türk Polis Teşkilatı’nın 173’üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle tören düzenlendi.

13 Nisan 2018 Cuma 09:07
Bu haber 440 kez okundu
Türk Polis Teşkilatı 173 yaşında!

Türk Polis Teşkilatı’nın 173’üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle Yatağan ilçesindeki Atatürk Anıtı’nda tören düzenlendi.

Buradaki törene, Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, İlçe Emniyet Müdür Vekili Ahmet Bilgiç, polis memurları ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından anıta sunulan çelenkle sonra eren törenin ardından Polis Merkezi Amirliği’nde tebrikler kabul edildi.

İlçe Emniyet Müdür Vekili Ahmet Bilgiç ve beraberindeki polis memurları, daha sonra Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek ve Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’ı makamında ziyaret ederek çiçek sundular.

Kaymakam Çiçek, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada,  “Emniyet teşkilatımız, her türlü tehdide karşı büyük fedakarlık, sabır ve cesaretle görev yapıyor. Polisimizin azim ve başarısı her türlü övgünün üzerindedir. Fedakarca hizmet veren polis teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına alarak, takdire şayan başarılar elde etmiştir. Toplumun huzuru ve güveninin teminatı kahraman polislerimiz, görev ve sorumluluklarını yasalar çerçevesinde en iyi şekilde yerine getirmeye kararlılıkla devam edecektir. Polisimiz; kendini sürekli yenileyen, demokratik değerlere, hukukun üstünlüğüne ve insan haklarına saygıyı her koşulda gözeten bir anlayışla görevini yerine getirmeye devam edeceğine yürekten inanıyorum. Bu duygularla polis teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümünü ve 10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyorum. Aziz şehitlerimizi rahmet anıyor, gazilerimize sağlık ve sıhhat, görevi başında olan polislerimize de çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

banner19

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV