Türkiye Üçüncüsü Tanrıseven'i Ziyaret Etti

Türkiye Üçüncüsü Tanrıseven'i Ziyaret Etti

Türkiye Üçüncüsü Tanrıseven'i Ziyaret Etti

Türkiye Minikler ve Yıldızlar Salon Okçuluk Åžampiyonası'nda üçüncü olarak bronz madalya alan Emir Can Haney, Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'i makamında ziyaret etti.

İlçemiz Bencik Beldesi'nden, Bencik İlköğretim Okulu 5. Sınıf öğrencisi aynı zamanda Muğlaspor'un lisanslı okçusu olan Emir Can Haney, beraberinde, Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz ve Bencik İlköğretim Okulu Müdürü Devrim Çöllüoğlu ile Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'i makamında ziyaret etti.

Emir Can Haney'in, Isparta'da düzenlenen Türkiye Minikler ve Yıldızlar Salon Okçuluk Åžampiyonası'ndan bronz madalya ile dönmesinde dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven; “minik öğrencimizi, başarılarından dolayı kutluyorum. Türkiye çapında düzenlenmiş bir şampiyonadan üçüncülükle dönmek büyük bir başarıdır. İnşallah bundan sonraki turnuvalardan ve şampiyonlardan gümüş ve altın madalyalarla döner ve ilçemizi en iyi şekilde temsil eder. Bencik'ten bir Türkiye Åžampiyonu çıkması bizleri ve çok mutlu eder. Minik öğrencimizin kaydetmiş olduğu bu başarıya destekte bulunan, başta Antrenörü Dr. Ejder Sözen'e, Haney'in ailesine ve Yatağan Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teşekkür ediyorum. Emir Can Haney'e de bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Ardından konuşan Yatağan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz da; “yakın bir zaman önce başlatmış olduğumuz, “Her Okul Bir Marka” projemiz meyvelerini vermeye başladı. Kısa bir sürede böyle başarılara imza atılması bizleri gerçekten onurlandırıyor. Okçuluk gibi diğer spor faaliyetlerindeki çalışmalarımız ve projelerimiz sürüyor. Emir Can Haney ve diğer öğrencilerimizin daha büyük başarılara imza atması için her şeyi yapacağız” dedi.

Kaymakam Tanrıseven'in kendisine hediye ettiği kitap için teşekkürlerini sunan Emir Can Haney, bundan sonra daha iyi çalışarak daha büyük başarılar imza atacağım. Destekleriniz için teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner96