Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti

10 Temmuz Çarşamba günü Yatağan Belediyesi Sağlık İstasyonu’nda vatandaşlara ücretsiz fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti verileceği öğrenilirken, hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşların Yatağan Belediyesi aracılığıyla randevu alabileceği belirtildi.

Ücretsiz Fizik Tedavi Hizmeti
 Açlık kan şeker, tokluk kan şeker, kolesterol, trigliserid, pansuman, enjeksiyon, kan gurubu ve tansiyon ölçümü gibi imkanlarıyla Yatağan halkına ücretsiz hizmet veren Yatağan Belediyesi Sağlık İstasyonu 10 Temmuz Çarşamba günü Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Burak BOZLAR’a kapılarını açacak ve saat 10:00 ile 16:00 arasında halka ücretsiz olarak Romatizmal Hastalıklar Teşhis- Tedavi ve Rehabilitasyonu, Bel- Boyun Kas Ağrıları, Bel –Boyun Fıtıkları, Diz-Kalça-Eklem ve Çevresi Yumuşak Doku Ağrıları, Ayak Ağrıları Teşhis-Tedavi ve Rehabilitasyonu, Menüsküs-Eklem Bağları Zedelenmeleri, Kemik Erimesi Teşhis ve Tedavisi (Osteoporoz) gibi sağlık sorunlarına yönelik olarak hizmet verilecek, Dr. Burak Bozlar’dan randevu almak isteyen kişiler Yatağan Belediyesi’ne ait 
572 59 00 nolu telefondan  214 dahili numarayı bağlanarak iletişime geçebilecekler. 
Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı H .Haşmet Işık; “Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Burak BOZLAR daha önce beni telefonla arayarak görüşmek istediğini belirtmişti. Kendisiyle yaptığımız görüşmede ilçemizde bir fizik tedavi merkezi olmadığını, Yatağan Devlet Hastanesi’nde de böyle bir poliklinik bulunmadığını, bu eksikliğin kendisine fırsat verildiği takdir de gönüllü olarak ihtiyacı olan vatandaşlarımıza yardımcı olacağını açıkladı. Bende böyle sosyal bir proje de yer almanın önemini ve böyle projeleri her zaman desteklediğimiz söyledim. Fizik Tedavi ve Reh. Uzmanı Dr. Burak BOZLAR’a tüm Yatağanlılar adına teşekkür ediyorum” dedi ve hizmetten ücretsiz yararlanmak isteyen herkesin Yatağan Belediyesi’nden randevu alabileceğini dile getirdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2013, 18:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER