Ufaklı ailesi, hizmet ağını genişletti

“Seyahat etmek özgürlüktür” sloganıyla müşterilerine hizmet veren Pamukkale Turizm çatısı altında hizmet veren Ufaklı ailesi, firmanın Yatağan Acenteliği’nin ardından Milas Acenteliği’nin de işletmesini devraldı.

Ufaklı ailesi, hizmet ağını genişletti
 Muğla Büyükşehir Belediyesi Milas Otobüs Terminali’ndeki Pamukkale Turizm Acentesi ve firmanın Üçyol’daki yazıhanesi, Ufaklı ailesinin işletmeciliğinde hizmet vermeye başladı. Sektör deneyimine ve vizyonuna sahip Mustafa Ufaklı ve oğlu Mehmet Can Ufaklı, 2008’den bu yana Pamukkale firması çatısı altında faaliyet gösteriyor.

Firmanın Yatağan Acentesi’nin ardından, Muğla Büyükşehir Belediyesi Milas Otobüs Terminali’ndeki Pamukkale Turizm Milas Acentesi’ni ve Milas Üçyol’daki Pamukkale yazıhanesini de devralan Ufaklı ailesi, terminalde adak keserek dualarla açılış töreni gerçekleştirdi. Törene, Pamukkale Koordinasyon Müdürü Bahadır Yıldırım, Pamukkale Muğla Bölge Müdürü Ali Bayındır, Pamukkale Bodrum Bölge Müdürü Tuncer Othan ve firma çalışanları katıldı.

Toplam 30 çalışan ile hizmet verdiklerini ve bu sayıyı 130’a çıkarmayı hedeflediklerini kaydeden işletmeci Mustafa Ufaklı, “Milas halkını da kaliteli hizmetle buluşturmak ve sektörde ilk sıradaki Pamukkale’nin hizmet anlayışını herkesle tanıştırabilmek için bu yazıhaneyi devraldık. Dualarla işyerimizi açtık. İnşallah hayırlara vesile olur. Yatağan’daki acentemiz ile de hizmet veriyoruz. Ayrıca 5 otobüsümüz firmamızda çalışmaktadır.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 09:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68