Üstün Aparatif'ten Mütevazı Açılış

Konak Mahallesi Şadi Uysal Caddesi'nde çorba, tost, köfte, saç kavurma gibi aperatif gıda maddeleriyle Yatağan halkının hizmetine giren Üstün Aperatif dün yaptığı mütevazi açılışla ilçeye “merhaba” dedi.

Üstün Aparatif'ten Mütevazı Açılış
 Konak Mahallesi Şadi Uysal Caddesi'nde bir süredir hizmet veren Üstün Aperatif dün yaptığı açılışla Yatağan'a “merhaba” dedi.

Kenan Üstün işletmeciliğinde hizmet vermeye başlayan  işyerinin açılışına Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ve Yatağan Esnaf Odası Başkanı Mustafa Kuzu'nun yanı sıra halk yoğun ilgi gösterdi.

Amacının kaliteli hizmet vermek olduğunu belirten İşletme Sahibi Kenan Üstün; “Daha önce daha mütevazi bir yerde hizmet veren işyerimizi bir süre önce yeni yerine taşıdık. Amacım sağlıklı ve kaliteli ürünlerle Yatağan halkına en iyi şekilde hizmet vermek. Çorba, tost, köfte, saç kavurma gibi aperatif ürünlerimizle halkımızın hizmetindeyiz. Ayrıca düğün, sünnet ve mevlüt yemekleri ile de kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. Davetimize iştirak ederek iyi dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuşurken, açılışa katılan Yatağan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Kuzu; “Yatağan her geçen gün biraz daha gelişiyor ve küçük esnaf diye tabir ettiğimiz işletmeler bunda büyük pay sahibi ancak, Yatağan halkı olarak onlara sahip çıkmalıyız. Hepimizin eşi dostu olan esnaflarımız mütevazı iş yerleri ile her zaman hizmetimize hazır. Yeni iş yeriyle halkımıza hizmet vermeye başlayan Kenan kardeşimiz de onlardan birisi. Kendisine bol kazançlar diliyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2013, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER