Vali Çiçek, muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi

Muğla Valisi Amir Çiçek, Yatağan ilçesindeki mahalle muhtarları, vatandaşlar ile daire müdürleri, sektör temsilcileri, odalar ve birliklerin katılımıyla yapılan değerlendirme toplantısına katıldı.

Vali Çiçek, muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi
 Toplantıya Vali Çiçek’in yanı sıra Yatağan Kaymakamı Gökay Özkan, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, Yatağan Belediye Başkanı Haşmet Işık, il ve ilçe protokolü, mahalle muhtarları, şehit aileleri, gaziler ve vatandaşlar katıldı.

İstanbul’da meydana gelen hain saldırıda şehit olan polislerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileyerek sözlerine başlayan Vali Çiçek, “Anayasa ile kurulan hür ve demokrasi düzeni ile temel hak ve hürriyetleri ortadan kaldırmak amacıyla hainler tarafından yapılan 15 Temmuz silahlı darbe girişiminde vatanımızı, milletimizi, bayrağımızı seven vatandaşlarımızın ve güvenlik görevlilerimizin sayesinde hainler emellerine ulaşamadılar. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu coğrafyada güçlü bir ülke ve her geçen gün güçlenmeye devam ediyor. Bizlerde üzerimize düşeni yaparak ülkemizin ve bölgemizin güçlenmesine ortak akıl ve kolektif hareketle hep birlikte katkı sağlayacağız” diye konuştu.

Yatağan ilçesi ile ilgili ekonomik, sosyal, eğitim, sağlık, ulaşım, istihdam ve refah seviyesinin yükselmesi konularını görüşmek üzere yapılan toplantı, basına kapalı olarak devam etti.

Muhtar ve vatandaş toplantısının ardından Vali Çiçek, Yatağan Termik Enerji Üretim AŞ Sosyal Tesislerinde şehit aileleriyle ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2016, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95