VALİ GÜVENÇER’DEN BAŞKAN IŞIK’A VEDA ZİYARETİ

Son Kararname ile Kahramanmaraş Valiliğine atanan Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer Yatağan temasları kapsamında Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’a veda ziyaretinde bulundu.

VALİ GÜVENÇER’DEN BAŞKAN IŞIK’A VEDA ZİYARETİ
 Son Kararname ile Kahramanmaraş Valiliğine atanan Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ve Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’a veda ziyaretlerinde bulundu. Makamında Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer’i ağırlayan Başkan Işık; “Sayın valimizin görev süresi boyunca kendisi ile belediye olarak uyum içinde çalıştık. Kendisine yeni görev yerine gerek şahsım gerekse tüm Yatağanlılar adına başarılar diliyorum” dedi.

Geçtiğimiz Çarşamba günü Yatağan’a veda ziyaretinde bulunan Vali Güvençer, görevde bulunduğu süre içinde ilçelerde yapılan çalışmalardan memnun olduğunu dile getirdi. Ziyaret esnasında personelle tek tek vedalaşan Güvençer, çalışanlara sağlık ve başarı dileklerinde bulundu.

Veda ziyaretinde Kahramanmaraş’a atanan Vali Mustafa Hakan Güvençer’e Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık ve Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven tarafından hediye verildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2014, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68