Vali, muhtarların sorunlarını dinledi

Muğla Valisi Esengül Civelek, Yatağan ilçesindeki muhtarlarla düzenlenen toplantıda muhtarların sorunlarını dinledi ve sorunlara çözüm önerisi geliştirdi.

Vali, muhtarların sorunlarını dinledi

Yatağan Kaymakamlığı tarafından Yatağan ilçesindeki muhtarların katılımıyla Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda Muhtarlarla Buluşma Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya, Muğla Valisi Esengül Civelek, Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, kamu kurum ve kuruluşlarının il ve ilçe müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Yatağan Kaymakamı Hayrettin Çiçek, “Muğla Valimiz Esengül Civelek, göreve geldiği ilk günlerde ilçemize gelerek muhtarlarla buluşmuştu. O gün not aldığımız ve kendilerinin emir buyurduğu konularda çok hızlı yok kat ettik. İnşallah bu toplantının da verimli olmasını diliyorum. İlçemizi onurlandıran valimize de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Muğla Valisi Esengül Civelek ise, “Bugün Yatağan’da Muhtarlarla Buluşma Toplantısı’nda sizlerle olmaktan dolayı büyük memnuniyet duyuyorum. Tüm muhtarlarımız için yeni dönemleri hayırlı olsun. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyorum. Hepimizin hedefi vatandaşımızın sağlığı, huzuru, mutluluğu, güvenliği ve yaşam şartlarının iyileştirilmesidir. Dolayısıyla vatandaş odaklı hizmet anlayışımızla vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermenin gayreti ve çabası içerisindeyiz. Bugün, siz değerli muhtarlarımızla yapacağımız toplantıda, ihtiyaçlarınızı öğreneceğiz, varsa sorunlarınız çözüm önerisi geliştireceğiz ve söz değerli muhtarlarımızın olacak. Başarılı ve verimli bir toplantı diliyorum” diye konuştu.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner69

banner68