Vali Tavlı’dan Yatağan çıkarması

Muğla Valisi Orhan Tavlı, bir gününü Yatağan’a ayırdı. Yatağan’da ziyaretlerde ve incelemelerde bulunan Tavlı’nın programı, sabah saatlerinde başlayıp akşam saatlerine kadar sürdü.

Vali Tavlı’dan Yatağan çıkarması

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Muğla’daki görevine başladığı günden bu yana ilk defa geniş kapsamlı ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Yatağan’a geldi.

Yatağan programına, Yatağan Kaymakamı Onur Kökçü’yü makamında ziyaret ederek başlayan Tavlı’yı, Kaymakam Kökçü ve Belediye Başkanı Mustafa Toksöz karşıladı.

Kaymakamlık makamında gerçekleştirilen ziyaretin ardından Tavlı, sırasıyla Yatağan Belediye Başkanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Ahi Ebubekir Camisi, Ziraat Odası Başkanlığı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, Tes-İş ve Maden-İş sendikalarının Yatağan şubeleri, İlçe Jandarma Komutanlığı, Şehit Piyade Astsubay Çavuş Engin Yalçın’ın annesi Hatice Yalçın, Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Tavlı, yapımı süren yeni devlet hastanesi ve Girme Barajı’na da giderek incelemelerde bulundu.

Ayrıca, ziyaretler sırasında, ilçedeki muhtarlar ve maden sektörünün temsilcileriyle de birer toplantı gerçekleştiren Tavlı, programların sona ermesinin ardından ilçeden ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner68