banner80

Varol Çakmak Çiçeklerle Karşılandı

MHP Yatağan Belediye Başkan Adayı Varol Çakmak Yeni Mahalle’de düzenlediği açık hava toplantısında çiçeklerle karşılandı.

Varol Çakmak Çiçeklerle Karşılandı
 Milliyetçi Hareket Partisi Yatağan Belediye Başkan Adayı Varol Çakmak, 30 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin son haftasına girilirken çalışmalarına devam ediyor. İlçe merkezindeki mahallelerde açık hava toplantıları düzenleyen Çakmak, miting havasında geçen toplantılarda projelerini halka anlatıyor.

Son olarak Yeni Mahalle ve Dere Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen MHP Adayı Çakmak, mahallelerde sevgi gösterileriyle karşılanıyor.

Yeni Mahalle Hasan Ali Yücel Parkı’nda düzenlenen toplantıya katılmak üzere Belediye Meclisi Üyesi adayları ve partililerle birlikte toplantı alanına gelen Çakmak’a mahalle sakinleri çiçek sundu.

Mahalle açık hava toplantılarının çok olumlu geçtiğini belirten Çakmak; “Adaylığımın açıklanmasıyla beraber neredeyse Yatağan ve mahallelerinde çalmadık kapı bırakmadık. Herkese projelerimizi ve bu projelerin nasıl hayata geçireceğimizi anlattık. Yatağan’a hak ettiği hizmeti vermeyi söz verdik ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Seçimlerin son haftasına girdik. Son olarak Yeni Mahalle ve Dere Mahallesi’nde vatandaşlarımızla bir araya geldik. Burada bizi dinlemeye gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Onların destekleriyle birlikte Yatağan’da güzel izler bırakacağız” dedi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2014, 19:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
gokilkim48
gokilkim48 - 7 yıl Önce

Kendimce iyi bir sosyal demokratım ama hizmet etmekse amaç yatagana, desteklerim hic de utanmam utanmasi gerekenler 15 yılda yatagana çivi cakmayanlar haşmet başkan ve ekibi en büyük suç ise mevcut başkanı tekrar aday gösteren chp genel merkezi...

engin
engin - 7 yıl Önce

bi etrafına bak önce yatağana ne yapıldıysa haşmet yaptı alt yapi yol düzenlemeler bunları başkası yapmadı ki

a a
a a - 7 yıl Önce

Yatağan a 20 km uzaklıkta olan kadıköyde de alt yapi kanalizasyon var çok konusup haşmeti savunma yin

cem
cem - 7 yıl Önce

Arkadaşlar bende iki dönem oy verdim ama artik yeter bu boyle yaparak partinin adinida kötüye konusturuyor yataganda varol hoca muglada osman Gurun bi bu kadar sonuçta parti oy kaybetmiyor kaybeden Haşmet bey bu boyle

ahiköylü
ahiköylü - 7 yıl Önce

yatağan için varol çakmak ve ekibinin 5 yıl denenmesi taraftarıyım hiç sağa oy vermedim ama bu seçimde adayım varol çakmak

yeter artık
yeter artık - 7 yıl Önce

Yol yaptı diyen arkadaş . yıl 2014 ve yataganda aksam gidilip vakit gecirilecek bir yer söylermisin.Haşmet ve ekibinin dönemi 10 yil önce bitmesigerekirdi.

sulo
sulo - 7 yıl Önce

Hasmet ne yapmis yatagana. Bunlarinki koltuk sevdasi hizmet sevdasi. Akp alsinda secimi chp agzi acik kalsin

chp li
chp li - 7 yıl Önce

gördük akşam yürüyüşlerinde yok denecek kadar yatağanlı vardı.sinoplularlamı kazanılacak bu seçim merak ediyorum bide 18000 oy alacağım demiş sizin partinizin tabanı kaç 7000 alın başımnızın üstüne koyun


SIRADAKİ HABER

banner68