Vatan Partisi’nden Tes-İş’e iade-i ziyaret

Vatan Partisi Muğla Başkanlığı, Tes-İş Sendikası Yatağan Şubesi’ni ziyaret etti.

Vatan Partisi’nden Tes-İş’e iade-i ziyaret
 Geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Vatan Partisi Muğla Başkanlığı Kongresinde İl Başkanlığı’na seçilen Günal Dal, beraberinde Yönetim Kurulu Üyesi Anıl Çağman Coşkun ve Yatağan Başkanı Recep Helvacı ile birlikte Tes-İş Sendikası Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında açıklamalarda bulunan Vatan Partisi İl Başkanı Günal Dal, “Düzenlemiş olduğumuz kurultayımız Fatih Erçelik katılmıştı. Göreve geldikten sonra iade ziyaretinde bulunmak istedik. Hem işçi sorunları, hem de ülkemizin genel sorunları hakkında bir değerlendirme yaptık” dedi.

Dal, “Toplumsal örgütlenme açısından herkesin ayrılıkları bir kenara bırakıp farklılıkları değil, benzerlikleri ortaya koyması lazım. Ülkemizin kurtuluşu ve kalkınması da ancak bunda yatmaktadır” diye konuştu.

Vatan Partisi’nin gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erçelik ise, “Vatan Partisi ve daha önceki ismiyle İşçi Partisi, özelleştirme sürecinde hep bizim yanımızda oldular. Bundan dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz. Tüm gittiğimiz illerde bize gereken desteği sağladılar” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2016, 11:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95