Vatandaşın Çöp İsyanı

Dere Mahallesi sakinleri, yaklaşık 9 gündür çöplerinin alınmadığını iddia ederek duruma isyan etti.

Vatandaşın Çöp İsyanı
 Yatağan ilçesinin Dere Mahallesi 40. Sokak’ta oturan vatandaşlar, çöp kamyonlarının yaklaşık 9 gündür sokaktan geçmesine rağmen çöplükte bekleyen çöpleri almadığını iddia ederek duruma isyan etti.

Durumu Yatağan Belediyesi’ni telefonla arayarak izah ettiklerini söyleyen mahalle sakinlerinden 58 yaşındaki Güner Dilek, çöplerinin en son 1 Mayıs’ta alındığını, o günden beri en az 5-6 defa çöp kamyonunu sokaktan geçtiğini, fakat sokaklarındaki çöplerin alınmadığını iddia etti.

Mahalle sakinleri ise 9 gündür bekleyen çöplerin sokak köpekleri tarafından dağıtıldığını ve çevre kirliliğine sebep olduğunu söyledi.

Dere Mahallesi 40. Sokak’taki yaşanan sorunla ilgili haber cumartesi günkü sayımıza yetiştirilemezken, sokaktaki çöplerin cumartesi günü sabah saatlerinde alındığı öğrenildi.

Burak Alper KUŞ

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2014, 16:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
sena kaya
sena kaya - 7 yıl Önce

yatağan belediyesinin temizlik işleri kadrosunda olupta çaycı kahveçi sekreter olarak belediye binasında çalışanlar çöpe çıkmadıkça bu sorun bitmez. 12 kişiyle yatağan temizlenir mi? hem dere mahallesi cezalıdır. varol hocayı destekledikleri için.

cancurt
cancurt - 7 yıl Önce

Devam cehape kalesinizya hizmette alin al sana hizmet nebicim insanlarsiniz ya çöplüğün içinde yaşayın hasmetciler sizi

yetti gari
yetti gari - 7 yıl Önce

Hem CHP li olacaksın yatağan CHP nin kalesi diyerek oy vermeye devam edeceksin hem çöpler alınmadı diye şikayet edeceksin . herkez layik olduğu gibi yaşayacak

gokilkim48
gokilkim48 - 7 yıl Önce

Offf offf bir işi düzgün yap haşmet başkan festival, para yeme, ertopu zengin etme yarışinda en önde gidecegine biraz hizmet et şu halka yazık valla. Sasirt bizi haşmet.

Özay can
Özay can - 7 yıl Önce

Herzaman ayniydi buyatagan devam coplukte yaşamaya ölürse k cenazemizegelir başka işi yokzaten

ahiköylü
ahiköylü - 7 yıl Önce

sayın haşmet ışık kendini ve tarcan oğuzu düşünmekten yatağanın sorunlarına fırsat gelmiyor yatağan ve mahallelerinin onca sorunu varken ilk tarcan oğuzu aylık 2500 maaş bağladı sonra kendi makam aracını değiştirdi yazıklarım olsun bu beş yıl geçmez bu sefer

yetti gari
yetti gari - 7 yıl Önce

Arkadaşlar Haşmet ışığın seçim için bastırdığı broşürü saklıyorum . bi sonraki seçimlerd e önüne koyacağım face de. . . inşallah hepsini yaparda bizi uyandırır. Henüz bir yaprak kıpırdamıyor ama yarısınıda yapsa yatağan ve Haşmet için bir devrim olur:)

Daha da ne deyem haşmet
Daha da ne deyem haşmet - 7 yıl Önce

bir elimde mazbata
bir elimde ayna
umurumdamı dünya
ne çöp toplarım
ne de hizmet yaparım
be bunu hep yaparım
chp derim
türkiye iran olmayacakderim
cok sıkışırsam
atatürk derim
hop kaparım oyları
1 değil 2 değil
3 değil 4 de yatmez
5 dönem olsun
haşmet ışık
hep başkan olsun
allah ona uzun ömür
bizede dayanma gücü ve sabır versin...


SIRADAKİ HABER

banner68