Vekil başkandan pazar denetlemesi

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ün Ankara ziyareti sırasında vekaleten bu görevi sürdüren MHP’li Belediye Meclis Üyesi Sayan Ediz, çarşamba günü pazar denetlemesi gerçekleştirdi.

Vekil başkandan pazar denetlemesi

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz’ün Yatağan’a yapılması beklenen projelerle ilgili bir dizi görüşmelerde bulunmak üzere Ankara’da bulunması nedeniyle belediye başkanlığı görevine vekalet eden Yatağan Belediye Meclisi’nin MHP’li üyesi Sayan Ediz, beraberindeki meclis üyeleri ve MHP İlçe Başkanı Arif Güldürüm eşliğinde çarşamba pazarında incelemelerde bulundu.

Özellikle balıkçılar ve peynirciler çarşısındaki esnafları uyaran ve esnaflardan hijyen kurallarına uymalarını isteyen Ediz, kurallara uymayanlara cezai işlem uygulanacağını söyledi.

Ediz, incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanımız Mustafa Toksöz, başta Kültür ve Turizm, Enerji ve Tabii Kaynaklar, İçişleri, Çevre ve Şehircilik bakanlıkları olmak üzere birçok genel müdürlükle, Yatağan’a yapılması planlanan hizmetleri görüşmek için Ankara’ya gitti. Bu ziyareti sırasında da görevini bana devretti. Ben de bu görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışıyorum. Bugün pazar esnafımızı ziyaret ettik. Kendileriyle sohbet edip sorun ve taleplerini dinledik. Ayrıca denetimler gerçekleştirerek esnaflarımızın vatandaşlarımıza sağlıksız ürün satışı yapmamalarının önüne geçmeye çalıştık” dedi.

Burak Alper KUŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER